Archtekt wnętrz zaproponował nam szklane drzwi

Gdy skończyliśmy budowę naszego domu to udaliśmy się z żoną do architekta wnętrz. Zabraliśmy ze sobą naszego syna, który bardzo chciał uczestniczyć w planowaniu wyglądu naszego domu i przede wszystkim swojego pokoju. Zbudowaliśmy sobie domek niewielki, ale bardzo nowoczesny. Również w takim stylu chcieliśmy go sobie urządzić i dlatego postanowiliśmy poprosić o pomoc projektanta.

Wybraliśmy wersję ze stylowymi szklanymi drzwiami

stylowe drzwi szklane w katowicachProjekt aranżacji wnętrz potrzebowaliśmy jak najszybciej, bo był nam potrzebny do wykonania wszystkich kolejnych prac. I dlatego właśnie jak tylko postawiliśmy budynek to od razu chcieliśmy wszystko wspólnie z architektem zaprojektować. Podczas tej wspomnianej wizyty powiedzieliśmy projektantowi o naszych oczekiwaniach. Architekt zaproponował nam, żebyśmy zamówili do domu stylowe drzwi szklane w Katowicach, bo ponoć dom wygląda bardzo nowocześnie gdy do pokoi prowadzą drzwi wykonane ze szkła. Przystaliśmy na tą propozycję, ale poprosiliśmy o dwa projekty, żebyśmy mogli to porównać z innym rodzajem drzwi. Po trzech tygodniach architekt przedstawił nam dwa pomysły na aranżację naszego domu. Od razu wybraliśmy ten z drzwiami szklanymi. Tym bardziej, że wszystko mogliśmy zobaczyć na trójwymiarowej wizualizacji. Nasz dom będzie wyglądał bardzo nowocześnie i już nie możemy się doczekać, aż zaczniemy prace remontowe i wykończeniowe. Drzwi ze szkła będą wyglądać naprawdę świetnie.

Jak tylko zaczęliśmy snuć plany o budowie domu to od razu wiedzieliśmy, że urządzimy go w nowoczesnym stylu. Nie chcieliśmy żadnego innego stylu jak tylko nowoczesności. I dlatego architekt wnętrz, który nam projektował aranżację od razu zaproponował nam drzwi szklane. Całej naszej trójce taki oryginalny pomysł od razu przypadł do gustu.