Kudowa-Zdrój miasto

Atrakcyjna oferta domków letniskowych – Kudowa Zdrój

Jeśli szykujesz się właśnie na wakacje, pewnie przeglądasz różne oferty i szukasz gdzie najlepiej byłoby spędzić ten wolny czas. Przeglądasz, ale nie znajdujesz nic co by Ci się spodobało. I właśnie trafiasz tu i los Ci się odmienił! Bo właśnie MY mamy do zaoferowania właśnie to czego TY szukasz.

Domki letniskowe w Kudowa Zdrój są warte uwagi!

Kudowa-Zdrój miastoKudowa Zdrój jest cudownym miastem, gdzie można spędzić niezapomniane chwile. Krajobrazy tych miejsc zachwycą niejednego miłośnika przyrody. Oferujemy Ci domki letniskowe. Nasz obiekt położony jest 3 km od centrum miasta Kudowa Zdrój. Każdy z domków posiada dwie sypialnie, salon dzienny, aneks kuchenny i łazienkę. Przed budynkiem jest taras i znajduje się miejsce do grillowania. Chcesz mieć dostęp do internetu? U nas jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Na naszym terenie znajduje się także restauracja, gdzie będziesz mógł rozkoszować się smakiem oferowanych tam dań. Przygotuj się na zwiedzanie! Będziesz miał szansę obejrzeć słynną Kaplicę Czaszek, a także Ruchomą Szopkę i przejść różne szlaki np. Szlak Ginących Zawodów. Tutaj znajdziesz również Park Zdrojowy, Pijalnie Wód Mineralnych, Basen Wodny Świat, a jeśli będziesz miał ochotę na odrobinę adrenaliny, to możesz wstąpić do Parku Linowego. A jeśli kochasz zwierzęta obowiązkowo musisz wstąpić do Safari ZOO w Dvur Kralove.
Blisko znajdziesz także wypożyczalnie sprzętu sportowego, wodnego i wypożyczalnię rowerów. Będziesz miał okazje zobaczyć jaskinie, wypocząć w siodle czy skorzystać z paralotniarstwa.

U nas będziesz mógł w końcu odpocząć, wsłuchiwać się w śpiew ptaków, delektować się spokojem, który tutaj znajdziesz. Nasz profesjonalny personel jest wychwalany przez gości, którzy skorzystali z oferty. Już teraz zadzwoń i zarezerwuj miejsca dla siebie i Twoich bliskich. Czekamy na Ciebie!