Auta na akumulator dla najmłodszych

Zdecydowanie każdy chłopczyk marzy o najlepszych samochodach zabawkowych. Do takich z pewnością należy autko na akumulator, które jeździ samo. W sklepach z Zabawkami mamy bardzo duży wybór jeśli chodzi o auto elektryczne. Dlatego spokojnie można udać się do popularnego sklepu z zabawkami by wybrać to najlepsze.

Wyposażenie pojazdów z silnikiem

pojazdy dla dzieci na akumulatorWszystkie pojazdy dla dzieci na akumulator mają silnik i dwa akumulatory. Jeśli akumulatory będą w pełni naładowane to pojazd może jeździć nawet do 2 h. Jest to czas zupełnie wystarczający na zabawę dla trzylatka. To właśnie na ten wiek przeznaczonych jest większość samochodów elektrycznych. Ponadto maksymalna waga użytkownika wynosi około 20 kg. Samochód natomiast waży niecałe 10 kg. Wszystkie samochody mają otwierane drzwi dzięki czemu wsiadanie i wysiadanie jest ułatwione. Ponadto większość z nich ma szerokie na 10 centymetrów koła zrobione z mocnej pianki Eva. Dzięki nim komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście w podstawowym wyposażeniu także są światła ledowe z przodu oraz z tyłu. Dodatkowo otwierany bagażnik na różne skarby oraz miękkie siedzenia pokryte ekoskórą. Samochód elektryczny to koszt około 500 do 1000 zł. Cena oczywiście zależy od producenta danego pojazdu. Tym bardziej samochody sygnowane marką prawdziwych aut są z wyższej półki cenowej.

Bezpieczna jazda samochodem elektrycznym może być zapewniona dzięki pa są bezpieczeństwo. Takie pasy bezpieczeństwa muszą zatem posiadać wszystkie pojazdy elektryczne przeznaczone dla najmłodszych. Rodzice powinni zwracać uwagę na to czy dziecko użytkując dany pojazd jest właściwie przypięte. Ponadto wszystkie normy ja testy bezpieczeństwa także musi spełniać taki pojazd. Oczywiście wszystkie te informacje powinny być zawarte na opakowaniu lub kartonie każdej zabawki.