Bukowina – dobre miejsce na Sylwestra

Zawsze miesiąc przed zakończeniem roku planuję co będę robić w Sylwestra. Odwiedziłem już wiele miejsc, klubów i imprez. Mam za sobą kilka udanych domówek, a nawet zabawę na mieście. Najlepiej wspominam zeszłoroczny pobyt w Bukowinie i uczestniczenie w miejscowej imprezie. Coś czuję, że powrócę tam bardzo szybko.

Udany Sylwester tylko w Bukowinie

udany Sylwester w górachPod koniec roku trzeba zrobić dwie rzeczy – podsumowanie swoich osiągnięć, a także rozluźnić się i przygotować na następny rok. Dobra impreza z tej okazji to rzecz niezbędna. Rok temu wybrałem się do Bukowiny, gdzie miałem wykupiony wstęp na lokalny bal. Okazało się, że był to bardzo udany Sylwester w górach. Po przyjeździe do pensjonatu wraz ze swoją partnerką postanowiliśmy przygotować się do imprezy. Po pierwsze zajęliśmy swój pokój, a następnie planowaliśmy ubrać się w stroje galowe. Potrzebowaliśmy żelazka, aby doprowadzić ubrania do ładu. Pomogła nam obsługa pensjonatu udostępniając swoje żelazko. Mieliśmy tam miejsce do prasowania, a w pokoju mogliśmy bez obawy zostawić wszystkie cenne przedmioty przed pójściem na bal. Klimat całego wydarzenia był warty każdej ceny. Zabawa trwała niemalże do rana. A co się okazało po powrocie do wynajmowanego pokoju? Czekała tam na nas kartka z życzeniami oraz butelka szampana. Spędzenie tych kilku chwil w osobności z moją partnerką było czymś wspaniałym, dlatego jestem tak zadowolony z usług tego pensjonatu. W referencjach od gości dostali ode mnie wszystkie gwiazdki.

Już wiem, że na pewno tam wrócimy. Nieważne czy będzie to w jakiś szczególny dzień, czy po prostu podczas urlopu. Miejsce jest warte odwiedzenia. Sylwester w górach to coś, co zostaje w pamięci na długo. Myślę, że każdy kto tam pojedzie pokocha ten klimat. Na wczasowiczów czeka tam wiele bezcennych wrażeń.