Catrice prime and fine – baza matująca dla wymagających

Skóra bez podkładu mało kiedy prezentuje się nienagannie. Na szczęście aktualne kosmetyki dostępne na polskim rynku w szybki sposób są w stanie zminimalizować widoczność ewentualnych niedoskonałości oraz zapewnić skórze bardzo dobrą prezentację. Warto jednak wiedzieć w jaki sposób można zwiększyć trwałość podkładu oraz jak przygotować skórę do jego nałożenia.

Bazy matujące od Catrice prime and fine

catrice prime and fine baza matującaPierwszym krokiem przed nałożeniem podkładu jest przede wszystkim dokładne oczyszczenie skóry za pomocą żelu do mycia oraz czystego ręcznika. Następnie warto jest przywrócić skórze pH poprzez nałożenie toniku oraz lekkiego kremu nawilżającego, który sprawdzi się pod makijaż (warto jest przetestować różnorodne produkty i wybrać ten, który ze skórą współpracuje najlepiej). Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy matującej – sprawdzi się ona zarówno w przypadku skóry z tendencją do przetłuszczania się, ale nie tylko. Dobrze dobrana baza doskonale zmatowi skórę oraz przedłuży znacznie trwałość podkładu – również na skórze mieszanej czy suchej. Wśród polecanych produktów z pewnością od dłuższego czasu bardzo popularną opcją wśród polskich konsumentek jest Catrice prime and fine baza matująca, która charakteryzuje się niebywałą lekkością oraz doskonałymi efektami. Makijaż z wykorzystaniem tej bazy prezentuje się nienagannie oraz pozwala utrzymać piękny wygląd skóry nawet przez cały dzień (od rana do późnego wieczora lub w trakcie imprezy).

Baza matująca doskonale sprawdzi się również solo (bez podkładu) dla kobiet, którym nie zależy na dużym kryciu niedoskonałości. W ten sposób doskonale zabezpiecza się skórę oraz minimalizuje ryzyko nadmiernego świecenia się. Idealne rozwiązanie dla niezobowiązujących wyjść oraz dla kobiet ceniących sobie naturalny efekt!