odzież używana niesortowana

Co można znaleźć w sklepie z odzieżą używaną niesortowaną?

Tydzień przed moim ślubem, koleżanki postanowiły zorganizować mi wieczór panieński. Wszystko było by pięknie gdyby nie to, że kompletnie nie miałam w co się ubrać. Postanowiłam udać się na zakupy, w celu znalezienia idealnej sukienki na tą okazję.

Odzież używana niesortowana to dobre rzeczy

odzież używana niesortowanaPo godzinach spędzonych w sklepach galerii handlowej, byłam załamana. Nie znalazłam tam nic dla siebie. Gdy coś mi się spodobało, okazało się, że źle leżało. Natomiast gdy dobrze w czymś wyglądałam, nie było dostępne dla zawartości mojego portfela. Wtedy koleżanka zaproponowała mi zakupy w sklepach gdzie jest markowa odzież używana. Na początku nie chciałam jej wierzyć. Co prawda kilka razy byłam w lumpikach, ale nigdy nie trafiłam na jakieś wartościowe ubrania, a tym bardziej firmowe. Dowiedziałam się jednak, że dzisiejsze second handy nie tylko mają ubrania z polskich skupów, ale w niektórych podstawą jest odzież używana ze Szwecji czy Anglii, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Całkowicie jej ufając przystałam na propozycję, jednak dalej nie wierzyłam, że skoro nie znalazłam niczego w markowych butikach w wielkim centrum handlowym, to znajdę coś w małych sklepach gdzie jest tania odzież używana. Wtedy jednak, nie wiedziałam jak grubo się myliłam. Okazało się, że nasz mały „shopping” nie będzie obywał się na terenie miasta, a jak się później okazało naszym celem jest hurtowania odzieży używanej znajdująca się na jego obrzeżach. Buszując po w koszach i workach znalazłam mnóstwo pięknych rzeczy, niektóre ku mojemu zdziwieniu były nawet z metkami. Jednak prawdziwe perełki znajdowały się w workach gdzie umieszczona była odzież używana niesortowana. Przeszukując trzeci worek w końcu natrafiłam na nią! Idealną koralową sukienkę, idealnie pasującą do mojej figury, a w dodatku uwydatniającą jej atuty.

Byłam tak szczęśliwa, że w końcu znalazłam to czego szukałam tyle godzin, że aż zaczęłam skakać z radości i krzyczeć. Do dziś na to wspomnienie śmiejemy się z koleżanką, a sukienka służy mi wciąż. Ponad to, co chwile ktoś mnie zagaduje gdzie ją kupiłam.