Czy są pre rolls?

Wśród produktów konopnych, zawierających wszechstronnie i dobroczynnie, działający kannabidiol (CBD), zdecydowanie warto wyróżnić susz konopny. Jest to oczywiście nic innego, jak legalna marihuana więc pozbawiona właściwości psychoaktywnych.

Zakup najlepszych pre rollsów

pre rolls z konopiSusz konopny zawierać może, nie więcej, niż 0,2% psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC), co jest ilością śladową, niewywołująca efektu odurzenia ani niepowodująca uzależnienia psychicznego, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Za to, legalne konopie, mają w swoim składzie kannabidiol (CBD), czyli organiczną substancję czynną, wykazującą sile właściwości prozdrowotne. Nie ma się więc czemu dziwić iż legalna marihuana cieszy się tak dużym powodzeniem, bowiem zawierać może nawet kilkadziesiąt procent tej substancji czynnej. Susz konopny sprzedawany jest w formie kwiatostanów, jak również w formie już skręconych jointów, nazywanych pre rolls. Jest to rozwiązanie wygodne dla osób, które nie umieją ich skręcać, jak też tych, którzy korzystają z legalnych odmian marihuany tylko sporadycznie. Pre rolls z konopi dostępne są w niemal każdym sklepie internetowym, a ich cena zależna jest od tego, jaki gatunek zawierają. Zatem joint jest tym droższy, im więcej kannabidiolu zawiera dana odmiana. W pre rollsach znajduje się najczęściej nie cały gram, a około 0,7 grama, a do jego kosztu należy doliczyć też bibułkę i dedykowany filtr. Natomiast jego zakup i tak jest korzystny, gdyż koszt jednego, to, około, 12-15 złotych.

Zdecydowanie warto sięgnąć po susz konopny, gdyż zawiera bardzo przyzwoite stężenie terapeutycznie działającego CBD. Dobrą opcją jest możliwość zakupienia już gotowych jointów, gdyż nie każdy umie je rolować i nie każdy przyjmuje je na tyle często, by w ogóle się tego uczyć.