wynajem namiotów weselnych

Czy warto zająć się wynajmem namiotów bankietowych?

W dzisiejszym artykule postanowiłam wam przedstawić sposób na zrobienie łatwego biznesu. W dzisiejszych czasach łatwo można założyć dany biznes. Wystarczy odpowiednio wypełnić odpowiednie dokumenty i oczywiście trzeba mieć dobry pomysł i odpowiednią ilość pieniędzy.

Internetowy wynajem namiotów weselnych

wynajem namiotów weselnychMoże opowiem na moim przykładzie. Ja dość niedawno założyłam działalność gospodarczą. Moim pomysłem była wypożyczalnia namiotów. Tą działalność zamierzałam prowadzić tylko w okresie wiosennym i letnim. Można coś takiego zrobić. Wystarczy na resztę okresu zawiesić działalność, a potem znowu można wznowić działalność gospodarczą. To nic nie kosztuje, a po co płacić podatki, jeśli nie będzie się miało przychodów w okresie zimowym i letnim. Wynajem hal namiotowych też jest w moich usługach. Nawet nie wiecie ile jest osób na nich chętnych. Wiadomo, że moje ceny wynajmu namiotów nie są zbyt wysokie, nie chcę odstraszyć klientów ceną, dlatego jest ona ustalona na takim poziomie aby klienci byli zadowoleni oraz abym ja coś mogła zarobić. Profesjonalny wynajem namiotów weselnych można u mnie zrobić poprzez internet, albo można też przyjść osobiście do mojej siedziby firmy. Nie mając zbyt dużo pieniędzy na początku działalności warto jest prowadzić ją w domu, jeśli oczywiście mamy taki rodzaj działalności, który na to pozwoli. Ja mam dość spory dom, więc mogłam wydzielić dwa pomieszczenia na biuro. Przez to nie muszę płacić za wynajem lokalu. Ostatnio też myślałam, aby zwiększyć swoją działalność o wynajem namiotów weselnych.

 

Może warto spróbować. Już dość sporo klientów się pytało, czy posiadam takie namioty. Jeśli bym je wynajmowała, to mogła bym nie zawieszać działalności w ogóle. Takie namioty mogą być przecież ogrzewane. Muszę się jeszcze nad tym poważnie zastanowić, może coś wyjdzie.