Czy wykonanie projektu wnętrza musi być kosztowne?

Czy na pewno potrzebuję zmieniać coś w moich czterech kątach. Przecież zawsze tu mieszkałem i jakoś żyłem – w taki sposób często tłumaczą sobie osoby, które chciałyby coś zmienią, jednak uważają, że ich na to nie stać.

Projekty wnętrz mogą być w dobrej cenie

designerskie projekty wnętrz w LublinieDesignerskie projekty wnętrz w Lublinie to już dzisiaj codzienność. Zaraz po roku dwutysięcznym zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu firmy zajmujące się projektowaniem wnętrz. Pierwszą z nich była firma „Projecto” założona w 2002 roku przez ojca Jana z córką Martą, a rozwijana również z drugim synem Bartoszem spółka. W szczytowym momencie przedsiębiorstwo to zatrudniało około czterdziestu osób z okolic Lublina i okolic. Mimo, iż spółka ta zapoczątkowała mode na projektowanie wnętrz dziś jej nie ma. Wiele osób twierdzi, że zasiali ziarno możliwości, jednak sami weszli na rynek ciut za wcześnie i skończył im się kapitał. Na szczęście na błędach tej firmy nauczyły się kolejne przedsiębiorstwa jak zarządzać swoim kapitałem w których całą trójka często wynajmowana jest jako niezależni konsultanci. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu kapitałem dzisiejsze projekty są o niebo tańsze od tych pierwszych. Okazuje się bowiem, że nawet osoby zarabiające średnią krajową w perspektywie kilku miesięcy mogą na taką inwestycję odłożyć. Dzisiejsze designerskie projekty to koszt często nie przewyższający pięciuset złotych. Za taką właśnie cenę, możemy zamieszkać w modnej, dobrze zorganizowanej przestrzeni, wybierając wśród kilkunastu firm projektujących specjalnie na zamówienie klienta. Czy warto to robić? Z opinii osób, które korzystały już z usług wyżej wymienionych przedsiębiorstw wynika, że tak.

Podstawa to znać swoje oczekiwania i jasno przestawić je firmie, tak aby ta mogła zrobić projekt specjalnie dla nas – podpowiada jeden ze współzałożycieli Lublińskiej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz.