Damski czerwony portfel

 

Kiedy dostrzegłem w kalendarzu, że zaczynają zbliżać się urodziny mojej dziewczyny, byłem trochę bezradny. Jestem osobą, która niekoniecznie potrafi kupować swoim bliskim prezenty. Zawsze mam wrażenie, że mają oni już niemal wszystko. W przypadku mojej ukochanej było jednak inaczej. Podczas wizyty w centrum handlowym dostrzegłem piękny portfel i to on miał być tym świetnym prezentem dla lubej.

Kupno czerwonego portfela na prezent

portfel damski czerwony skórzanyZawsze kiedy nadchodzą urodziny kogoś dla mnie bliskiego, jestem zestresowany. Dlaczego? Dużą trudność sprawia mi kupowanie bliskim prezentów. Nie jestem w tej kwestii ani trochę kreatywny i boję się, że kupię coś kompletnie tym osobom niepotrzebnego. Zwyczajnie na świecie nie potrafię wymyślić czegoś, co sprawiłoby obdarowywanej osobie radość. Być może wynika to z faktu, że jestem bardzo pragmatycznym człowiekiem, ale nie udowodniłem tego w żaden sposób. Dlatego też gdy zbliżały się urodziny mojej dziewczyny, byłem nieco spięty. Termin się zbliżał, a ja nie miałem pomysłu na podarek. Poszedłem więc bez celu do centrum handlowego, rozglądając się po wystawach. W pewnym momencie stał się cud. Moim oczom ukazał się piękny portfel damski czerwony skórzany. Od razu poczułem, że będzie to doskonały prezent dla mojej ukochanej dziewczyny. Dlatego też po prostu wszedłem do tego sklepu. Nie zastanawiając się długo, poprosiłem sprzedawczynię, aby zapakowała mi go na prezent.

Gdy nadszedł dzień urodzin mojej dziewczyny, byłem bardzo podekscytowany. Czułem, że po raz pierwszy mam dla niej prezent z prawdziwego zdarzenia. Co więcej, moja teoria się potwierdziła, kiedy po wręczeniu jej prezentu w postaci czerwonego portfela, na jej twarzy rozciągnął się szeroki uśmiech. I ja wtedy byłem niesamowicie szczęśliwy.