dj na wesele

Dj na wesele to pomysł na biznes

Parałem się już nie jednym zawodem. Jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć miejsca ani tym bardziej zagrzać. Pracowałem jako kucharz, jako sprzedawca fast foodów oraz jako operator taśmy produkcyjnej co nie jest chyba wam obce.

DJ na wesele jest bardzo opłacalnym zajęciem

dj na weseleJednak kiedyś mój znajomy zaczął mnie uczyć jak się gra na konsoli DJ-a. Nie było to proste, a dowiedziałem się że taki DJ potrafi zarobić w jeden weekend ponad 1000 złotych i to na początek. Jest to kuszące więc zacząłem się tym interesować i uczyć. Po pewnym czasie zacząłem grać w klubie. Zarabiałem sporo kasy więc byłem zadowolony. Nawet w jednym klubie w Warszawie zostałem rezydentem czyli DJ-em, który gra już na stałe w tym klubie. Na początku było fajnie praca w weekendy i dużo kasy. Później zaczęło się niestety psuć, ponieważ nie pozwalali mi grać w innych klubach. Skończyłem z nimi współprace pomimo że był to jeden z wielu. Wróciłem do grania w różnych klubach, aż w jednym ktoś kiedyś spytał czy nie zagrałbym na weselu. Nigdy tego nie robiłem więc trochę się bałem, lecz powiedziano mi że mają to być moje utwory. Udało mi się sprawdzić na tym weselu i jestem teraz bardzo cenionym DJ na wesele Warszawa i zarabiam 1500 zł za weekend a dodatkowo grając na weselu mam również darmowe jedzenie.

Zaczęliśmy z kolegą współpracować, ponieważ on ma firmę, która zajmuje się obsługą imprez więc jest to bardzo dobra współpraca. On ma bardzo dużo zleceń, więc będzie nam się powodziło więc myślę że jest on bardzo dobry. Granie na weselu jest bardzo dobre.