Dlaczego warto czytać książki?

Tacy papierowi przyjaciele potrafią wyciągnąć człowieka nawet z największego dołka. Książki, bo o nich mowa nigdy nas nie zawiodą. Zawsze będą przy nas i tak już zostanie. Dlatego też warto jest czytać. Jakie książki? Wszystko jedno! Najlepiej oczywiście jest zdecydować się na taki gatunek jaki najbardziej uwielbiamy. Kryminały, romanse, sensacja? 

Książki Augustyna Pelanowskiego w hitach sprzedaży 

rekolekcjonista Augustyn PelanowskiJedni uwielbiają czytać w domu, drudzy na świeżym powietrzu. Nie ma to znaczenia w jakim miejscu czytamy. Ważnym jest to, aby to robić. W różnego rodzaju księgarniach zarówno klasycznych jak i internetowych można zauważyć, że jedna książka jest prawdziwym hitem. Wydał ją nie kto inny jak rekolekcjonista Augustyn Pelanowski. Pokazuje on życie szarego człowieka i jego doskonałą odmianę. Wszystko to za sprawą słów, które trafiają do każdego – niezależnie od zawodu jaki wykonuje oraz tego w jakim jest wieku. Pokazuje bardzo prostą tą naszą ludzką naturę. Wskazuje również na to co być może powinniśmy zmienić aby nie tylko cieszyć się szczęśliwym życiem jak i nie krzywdzić najbliższych nam osób. Daje dużo do myślenia. Warto jest czasami przeczytać zupełnie inną książkę aby wyrobić sobie zupełnie inny pogląd na świat. To pomaga odnaleźć odpowiednią drogę dla siebie. Około dwieście stron, które uświadamiają nam, że nic nie jest czarno białe. Świat ma mnóstwo kolorów. Wiele z nich znajduje się w naszym wnętrzu, trzeba tylko potrafić je odkryć. A ilu z nas jest w stanie to zrobić? 

Warto jest zadawać sobie pytania, których odpowiedź wcale nie jest taka prosta i oczywista. Każdy z nas chciałby być lepszym człowiekiem, niektórzy jednak potrzebują drobnej podpowiedzi. Tej udziela książka Augustyna Pelanowskiego. Oby każdy chciał po nią sięgnąć.