erp dla budownictwa

Dobre erp dla budownictwa

Długo pracowałem na to, żeby spełnić swoje marzenie. Najpierw trudne studia. Potem sporo czasu, przeznaczonego na to, aby zdobyć uprawnienia budowlane. Minęło wiele lat nim wreszcie zrealizowałem marzenie o własnej firmie budowlanej.

Wybieraj jak najlepsze erp dla firm budowlanych

erp dla budownictwaKiedy już ten cel się coraz bardziej zbliżał, nie kryłem wielkiej ekscytacji. Musiałem jednak zejść na ziemię, aby wszystko dokładnie zaplanować. Trzeba było stworzyć biznesplan, wyznaczyć sobie cele działalności, a także zastanowić się, co będzie mi potrzebne na samym początku. Stwierdziłem, że muszę postawić na nowoczesność, skoro moja firma ma dobrze prosperować. Potrzebny mi był system erp. Słyszałem o tym, że można znaleźć bez problemu erp dla budownictwa. Nie wiedziałem jednak, co jest dobre, a co nie. Korzystałem więc z porad zamieszczonych w internecie. Wiem, że nie zawsze są one miarodajne, ale lepiej mieć taką informację niż żadną. Co prawda pisano raczej o erp e commerce niż o systemach dla budownictwa. Po prostu jest to już branża na tyle specjalistyczna, że raczej mało kto dzieli się wrażeniami. Polegałem jednak na tym, co było napisane odnośnie różnych parametrów. Postanowiłem też przetestować parę wersji demo. Znalazłem także odoo erp, który był dość uniwersalnym systemem.

Spodobał mi się nawet, ale zacząłem się zastanawiać czy na pewno w mojej działalności się sprawdzi. Postanowiłem korzystać z niego, póki mam darmową próbkę, a później najwyżej kupić pełną wersję. Myślę, że było to rozsądne rozwiązanie, pozwalające poznać produkt.