nowoczesne ogrody

Domek na wsi i nowoczesne ogrody

Od zawsze marzyłam, aby zamieszkać na wsi. Nie było to łatwe zadanie. Musiałam mieć porządną pracę. Musiałam mieć także odpowiednią osobę, która miałaby podobne plany. Na szczęście poznałam swojego męża Jacka, który był moją pokrewną duszą.

Nowoczesne ogrody z Poznania są interesujące

nowoczesne ogrodyOboje chcieliśmy mieć dwójkę dzieci, wielki dom z ogrodem oraz dużego psa. W tym celu postanowiliśmy wziąć kredyt. Wybraliśmy odpowiednią działkę i wybraliśmy projekt naszego wymarzonego domu. Budowa trwała trzy lata. Po tym czasie udało się wszystko dokończyć. Wtedy przyszedł czas na ogród. Nie chcieliśmy żadnej improwizacji. Postanowiłam wynająć architekta wnętrz. Nie wiedziała, gdzie mogę znaleźć dobrego specjalistę. Długo szukałam w internecie. Po znalezieniu kilku pozycji umówiłam się z jednym z nich na rozmowę. Po spotkaniu zdecydowałam się na konkretny projekt naszego kawałka zieleni. Interesowały mnie nowoczesne ogrody-poznań. Zawsze myślałam o takiej integracji. Już jako dziecko zachwycały mnie zsynchronizowane przestrzenie. To było coś dla mnie. Mój mąż na szczęście był tego samego zdania. Cieszył się, że tak bardzo się w to angażuję. Mieliśmy ostatnio bardzo ciężkie chwile dlatego potrzebowałam trochę odpoczynku i odskoczni. Projektowanie ogrodów nie było moją mocną stroną. Jednak skonsultowałam się ze swoimi przyjaciółkami, które już wcześniej poprosiły o pomoc specjalisty. Żadna z ich nie żałuje swojej decyzji. Gdy rozpoczęły się prace przed naszym domu byłam zachwycona. Widziałam, że coś się dzieje. Zamówiła specjalne pomieszczenie gospodarcze oraz mały taras z drewna egzotycznego.

Myślałam także nad zadaszeniem ale stwierdziłam, że to zły pomysł. Wolałam cieszyć się naturalnym słońcem. Profesjonalne zakładanie ogrodów po raz pierwszy miałam okazje podziwiać w Poznaniu.