dron

Sklep z dronami w życiu Pawła

Paweł jest osobą, która ma bardzo napięty grafik. Codziennie po pracy spotyka się ze znajomymi, chodzi na siłownię oraz basen, a weekendy często spędza na torze crossowym. Wbrew pozorom Paweł ma rodzinę i dzieci i znajduje też dla nich czas pomiędzy swoimi wszystkimi zajęciami. Często szuka sklepu z dronami.

Gdzie znalazł en sklep z dronami?

dronOprócz tego ma jeszcze czas na bardzo czasochłonne i drogie hobby jakim są drony. Przynajmniej raz w tygodniu znajduje czas by odwiedzić sklep z dronami w którym co rusz kupuje nowe urządzenia i maszyny, którymi będzie mógł polatać. Z każdej takiej wizyty przywozi choć jeden dron mjx x102h lub quadrocopter. Jednym z jego ulubionych urządzeń jest dron z kamerą, dzięki któremu może tworzyć filmy ze swoich podniebnych podróży, które potem umieszcza w mediach społecznościowych, swoim blogu oraz na kanale wideo. Paweł jest też miłośnikiem fotografii i uwielbia robić zdjęcia z pokładu drona. Tym hobby zaraził się od swojego byłego partnera, bo Paweł był kiedyś homoseksualistą.

Ale rozstał się ze swoim byłym partnerem, bo poznał Mariolę, która kompletnie zawróciła mu w głowie, co najmniej tak jak sklep z dronami. Paweł jest przykładem mężczyzny spełnionego, który realizuje wszystkie swoje marzenia, bo się upiera na swoim celu i do niego dąży. Dlatego każdy kto go zna i o nim opowiada, to stawia go za wzór osoby, która jest osoba spełnioną i godnym wzorem do naśladowania przez następne pokolenia ludzi, dzieci i zwierząt.