Drukarnia, która zajmie się zamówieniem

Zastanawiałam się ostatnio, co mogę załatwić w drukarni w Krakowie. Mam sporo pomysłów na ulepszenie swojej działalności i interesowało mnie, czy we wszystkich drukarniach w okolicy, uda mi się zapewnić sobie druk konkretnych materiałów. Mam zamiar przygotować na przykład profesjonalne foldery.

Krakowska drukarnia zrobi druk folderów

drukarniaChcę więc, aby druk ich także był w pełni profesjonalny. Koleżanka poleciła mi jedną z drukarni krakowskich, bo ona w niej już robiła druk katalogów i mówiła, że wszystko poszło gładko. Ja najpierw zastanawiałam się, czy nie lepiej, aby druk folderów robiła profesjonalna drukarnia działająca w Krakowie znajdująca się nieco bliżej mojego domu. Miałabym wtedy łatwiej z odbiorem. Tymczasem ta drukarnia polecana przez moją znajomą znajduje się na drugim końcu Krakowa. Trochę nie będzie mi się chciało w kółko tam jeździć, ale jeśli rzeczywiście tacy są dobrzy w tym, co robią, to może rzeczywiście zdecyduję się na druk folderów u nich. Nie wiem, jeszcze zobaczę. Z pewnością druk książek nie jest możliwy w każdej drukarni. Myślę jednak, że jeśli są to dość skromnych rozmiarów foldery, to większość usługodawców, będzie w stanie mi pomóc w tym temacie. To się okaże, bo mam zamiar zrobić jeszcze research nim zdecyduję się ostatecznie na konkretną placówkę. Wiem, że w Krakowie możliwości są duże, więc chciałabym od razu dobrze trafić na drukarnię do stałej współpracy. Planuję bowiem później składać jeszcze więcej zamówień nie tylko na foldery. Musi to być jednak ktoś naprawdę sprawdzony, oferujący usługi wysokiej jakości.

Inaczej się nie zdecyduję. Możliwe więc, że najpierw zlecę jakiejś firmie druk folderów na próbę w mniejszej ilości, a jak mi się spodoba, to wtedy powiem, żeby dodrukowali. Na razie tak sobie głośno myślę, ale niebawem będzie trzeba już z tym zacząć konkretnie działać.