drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe polecane przez kolegę

Spotkałam niedawno przypadkiem dawno nie widzianego kolegę z liceum. Tak naprawdę obydwoje mieszkamy na śląsku a mimo to nie widziałam kolegi od paru lat. Niedaleko mojej siostry otworzyła się nowa hurtownia drzwi i tam właśnie zobaczyłam kolegę.

Drzwi wejściowe – hurtownia miała duży wybór

drzwi wejścioweDo tej hurtowni wybrałam się z siostrą bo ona właśnie chciała nowe stylowe i wytrzymałe drzwi wejściowe na Śląsku kupić. Praktycznie od razu gdy tylko tam weszłyśmy zobaczyłam kolegę. Praktycznie nie zmienił się od tego czasu gdy widziałam go po raz ostatni. Niektórzy jednak mają tyle szczęścia, że się praktycznie nie zmieniają. Moja siostra rozglądała się po hurtowni a ja rozmawiałam z kolegą. Okazało się, że tu właśnie pracuje. Wcześniej pracował także w hurtowni drzwi jednak wolał przenieść się w te nowe miejsce ze względu, że teraz będzie miał bliżej do domu. Okazało się, że kolega ożenił się i ma dwójkę dzieci. Dobrze, że w życiu mu się tak dobrze ułożyło. Siostra tymczasem wybrała drzwi dre i zawołała mnie bym zobaczyła czy są dobre. Korzystając z okazji zawołałam kolegę bo w końcu on się na tych drzwiach zna dobrze. Powiedział, że te drzwi jak najbardziej są bardzo dobre i wytrzymałe. Pokazał nam jednak jeszcze drzwi porta, które cieszą się także dużym powodzeniem i klienci sobie je bardzo chwalą. Mi podobały się jedne i drugie drzwi. Sama nie potrafiłabym zdecydować które są lepsze. Siostra jednak stwierdziła, że jej podobają się bardziej te które znalazła na początku. Siostra musiała zamówić też montaż drzwi i wtedy okazało się, że te montaże robi właśnie kolega. To bardzo dobrze bo w ten sposób będzie na pewno łatwiej umówić się co do konkretnej godziny.

Kolega powiedział, że nie ma żadnego problemu, że przyjedzie wtedy gdy będzie jej pasowało. I w taki sposób siostra miała jeszcze w ten sam dzień zamontowane drzwi.