Duża trwałość bram segmentowych

Zaletą bram segmentowych jest fakt, iż mogą być one instalowane w każdym otworze garażowym. Są doskonałą alternatywą dla bram uchylnych. Wykonane są z trwałego i elastycznego materiału, który jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Otwierają się one pionowo i oszczędzają miejsce. Tego typu bramy garażowe cieszą się dużą popularnością w obecnych czasach, wykonane są z certyfikowanych materiałów, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. 

Zalety bram segmentowych

solidne bramy segmentowe we WrocławiuKlienci często decydują się na ocieplane bramy, które zapewniają dobrą izolację cieplną. Są stabilne, charakteryzują się cichą pracą, świetnie sprawdzają się w wolnostojących garażach. Tego typu rozwiązania oferowane są w różnych kolorach, charakteryzują się estetycznym wyglądem. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości materiałów, które są odporne na rdzę. Wiele z nich pomalowanych jest lakierem ochronnym, który zwiększa ich odporność na zarysowania. Segmentowe bramy garażowe są bardzo popularne, w trakcie otwierania nie zajmują przestrzeni na podjeździe, chowają się pod sufitem. W ofercie dostępne są modele otwierane ręcznie lub produkty, które mogą być obsługiwane pilotem. Wyposażone są wówczas w specjalny napęd. Doskonale izolują termicznie i estetycznie wyglądają. Firmy, które oferują solidne bramy segmentowe we Wrocławiu dbają o ich wysoką jakość. Składają się z paneli połączonych zawiasami. Przesuwają się w górę po prowadnicach podczas otwierania.

Do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się blachę stalową lub aluminium. Zapewniają odpowiednią izolację termiczną, wypełnione są pianką poliuretanową o odpowiedniej grubości. Bramy segmentowe montowane są w różnych wnętrzach, zarówno nowych, jak i remontowanych budynkach. Warto zadbać o ich doskonałą termoizolacyjność i bezpieczeństwo antywłamaniowe. Wiele z nich jest wzmacnianych specjalnymi profilami.