Fachowa naprawa tapicerki meblowej

Hotel utrzymany był w dość starym stylu, więc i meble które stanowiły jego wyposażenie należały do dość klasycznych. Mimo iż miały już swoje lata, ciągle poddawaliśmy je naprawom i odnawianiu, gdyż zamówienie nowych mebli do hotelu całkowicie zniwelowałoby ideę, z jaką cały obiekt funkcjonował.

Profesjonalna odnowa mebli tapicerowanych

znany tapicer meblowy z łodziTakie meble potrzebowały okresowej konserwacji, w tym czyszczenia obić, oraz wymiany czy uzupełniania wypełnienia i poduszek w fotelach, kanapach czy nawet sofach. Praca z takimi meblami nie była w żadnym razie łatwą, dlatego też korzystaliśmy z usług najlepszego fachowca w okolicy. Znany tapicer meblowy z Łodzi, jaki wykonuje wszystkie nasze naprawy, zajmuje się tapicerką od wielu lat, i ma ogromne doświadczenie w konserwacji, naprawie i wymianie wszystkich elementów tapicerki meblowej dowolnego rodzaju. Zazwyczaj przeprowadzamy u niego mniejsze naprawy i konserwację, oraz pranie tapicerki, które również znajduje się w ofercie, aczkolwiek w razie potrzeby nie ma problemu z wykonaniem bardziej kompleksowych napraw, takich jak całkowita wymiana obić w dużych meblach, wymiana amortyzacji, którą w starych fotelach czy wersalkach bywają stalowe sprężyny, z czasem ulegające rdzewieniu i zniszczeniu, oraz wiele innych, trudnych zadań, które wymagają dużego nakładu pracy, ale również i ostrożności, by przypadkowo nie uszkodzić mebla w trakcie pracy.

Są to rzadko przeprowadzane zadania, gdyż raz wymieniona tapicerka może służyć długimi latami zanim ulegnie uszkodzeniu, aczkolwiek w razie potrzeby zawsze możemy do owego fachowca zgłosić zamówienie na naprawę. Wszelkie prace wykonywane są niezwykle dokładnie, z dużą dbałością o najdelikatniejsze elementy mebli. Są przy tym wykonywane precyzyjnie i bardzo szybko.