Firma oferująca wynajem zatrudniła mnie

Tak na prawdę technikum do którego poszedłem dało mi mało perspektyw na dobre zatrudnienie. Wiedziałem, że jeżeli nie ukończę szkoły wyższej to w tym kraju nie będzie dla mnie przyszłości. Jednak nie chciałem iść na studia dzienne. Nie mogłem sobie na to pozwolić ze względu na sytuację rodzinną.

Pracowałem z autami dostawczymi 

wynajem dostawczych samochodów w krakowieMusiałem mieć pracę. Na szczęście w przeszłości zadbałem o odpowiednie uprawnienia do prowadzenia pojazdów. To było dla mnie ważne, ponieważ dawało przewagę na rynku pracy. Właśnie dzięki temu znalazłem zatrudnienie w firmie, która prowadziła wynajem aut dostawczych. Oni potrzebowali kierowcy. Czasami klienci nie chcieli samego samochodu. Zależało im na kimś kto będzie go prowadził. Ja uznałem, że na pewno dam sobie radę w takiej pracy i poradzę sobie ze wszystkimi zadaniami. Z samym przyjęciem nie było większych problemów. Polecił mnie kolega, który tam pracował od wielu lat. Jednak najbardziej stresujący okazał się pierwszy dzień. Wszystko wydawało się nowe i nie wiedziałem jak wypadnę. Na dodatek zawsze byłem nie śmiałą osobą i kontakt z nowymi ludźmi nie był dla mnie komfortowy. Na dodatek wynajem dostawczych samochodów w Krakowie miał wysokie standardy. Nie mogłem popełniać wielkich błędów i starałem się jak tylko mogłem. Jednak zanim usiadłem za kierownicą auta musiałem przejść szkolenie. Firma dbała o wiedzę swoich pracowników i musiałem się z tym uporać. Na szczęście takie szkolenie bardzo mi pomogło wdrożyć się w nowe zasady oraz wypełnianie dokumentacji.

Moje pierwsze kursy autami dostawczymi miały być pod nadzorem innego pracownika. Na szczęście trafiłem na bardzo życzliwą osobę, która chętnie udzielała mi wskazówek. Miała większe doświadczenie i chętnie się nim dzieliła. To było dla mnie ogromne ułatwienie.