Foteliki firmy Recaro

Recaro to niemiecka firma, która istnieje już od ponad stu lat. Pierwotnie zajmowała się produkcją foteli do samochodów rajdowych, od kilkudziesięciu lat zajmuje się również produkowaniem fotelików samochodowych, gwarantując ich najwyższe bezpieczeństwo potwierdzane w wielu testach. Na polskim rynku Recaro wprowadza coraz więcej produktów, by zaspokoić potrzeby klientów.

Foteliki dla przedziału 9-36 kilogramów

fotelik samochodowy recaro 9 36Dziecięce foteliki samochodowe podzielone są na kilka kategorii związanych z wagą dziecka, za którą mimowolnie idzie również jego wiek. Przybliżę wam, czym jest fotelik samochodowy Recaro 9 36. Fotelik 9 36 to oczywiście fotelik przeznaczony dla dziecka od 9 do 36 kilogramów. Wśród produktów firmy Recaro dostępne są dwa modele tego typu fotelików: Young Sport Hero i Monza Nova IS. Oba charakteryzują się „rośnięciem” razem z dzieckiem, dzięki czemu mogą mu towarzyszyć od dziewiątego miesiąca do dwunastego roku życia. Cechą obu jest niezwykła wytrzymałość, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i łatwość czyszczenia. A teraz kilka słów o różnicach. Jeśli chodzi o Young Sport Hero, jest to fotelik, który nie jest wyposażony w żaden dodatkowy system mocowania, więc pasuje do każdego modelu samochodu. Dodatkowo ma charakterystyczny, sportowy wygląd, dzięki czemu zdecydowanie wyróżnia się na tle fotelików samochodowych. Drugi z przedstawianych fotelików wyposażony jest w system Seatfx, który sprawdzi się w przypadku samochodów wyposażonych w odpowiednie mocowania. Dodatkowo wyposażony jest m.in. w głośniki wbudowane w zagłówki, dzięki czemu dziecko może słuchać swojej muzyki, nie zmuszając do tego innych pasażerów.

Zróżnicowanie fotelików sprawia, że lepiej możemy dopasować je do naszych potrzeb i wymagań. Dzięki temu też poziom satysfakcji z korzystania z produktu wzrośnie, a jest to niezwykle ważne, jeśli mamy z niego korzystać nawet przez ponad 11 lat.