fotografia ślubna

Fotografia ślubna i piękna pamiątka

Jak każda kobieta marzyłam o tym, żeby mieć piękną pamiątkę ze swojego ślubu i wesela. Ślub z mężczyzną z moich marzeń, w otoczeniu najbliższej rodziny i znajomych był dla mnie spełnieniem marzeń. Wszystko oczywiście było wcześniej zaplanowane.

Fotografia ślubna w Częstochowie była ważna

fotografia ślubnaJuż na kilka miesięcy przed uroczystością zaczęłam szukać sukni ślubnej, planowałam całą uroczystość, próbowałam ciast weselnych i tym podobne rzeczy. Również fotograf znajdował się na liście moich priorytetów weselnych, ponieważ zależało mi na jak najlepszym udokumentowaniu wszystkiego. Takie wydarzenie zdarza się raz w ciągu całego życia, więc liczyłam na to, że nie zdarzy się żadna nieprzyjemna wpadka. Fotografia ślubna Częstochowa była ważna i miała wyglądać atrakcyjnie, ale nie zapominajmy o tym, ze nieprzyjemne wspomnienia z wesela nie byłyby czymś co chcielibyśmy mieć. Do tego dochodziło również wideofilmowanie. Taki film z wesela musiał być znakomity. Dlatego sprawdziłam wcześniej każdego fotografa z Częstochowy który zajmował się tez wideofilmowaniem i mogłam sprawdzić jak wyglądają jego dzieła. Tym sposobem wybrałam najlepszego specjalistę. To był bardzo dobry wybór. Kiedy w końcu dostałam gotowy film i zdjęcia ze ślubu to nie mogłam się na nie napatrzeć.

Były po prostu cudownie. Wszystko wyglądało rewelacyjnie. Mogłam oglądać zdjęcia i film cały czas i w ogóle mi się nie nudził. To była najlepsza możliwa pamiątka z wesela. Cieszę się, ze wszystko dobrze wcześniej sprawdziłam i nie żałowałam podjętej decyzji co do wyboru fotografa z Częstochowy.