fotografia ślubna

Fotografia ślubna z Bydgoszczy wyróżniona w konkursie

Jakiś czas temu informowaliśmy o dużym wyróżnieniu jakie spotkało jedną z młodych, dwudziesto szęścio letnich fotografek ślubnych z Bydgoszczy. Młoda kobieta została zakwalifikowana do drugiego etapu w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie fotograficznym.

Fotografia ślubna na najwyższym poziomie

fotografia ślubnaJak przyznała po pierwszym etapie zakwalifikowanie się do drugiego etapu to już ogromne wyróżnienie, ale na wygraną raczej nie liczy, gdyż zdjęcia konkurentów są naprawdę piękne. Jak się dziś okazało, po ogłoszeniu wyników, Bydgoska fotograf myliła się tzn zdjęcia konkurentów były piękne, jednakże to jej fotografia ślubna została wybrana tą najpiękniejszą! ,,Aż ciężko mi w to uwierzyć. Szczerze mówiąc jeszcze to do mnie nie dociera. Nie sądziłam, że z tak krótkim stażem pracy mogę w ogóle wziąć udział w tak prestiżowym konkursie a co dopiero, że mogłabym go wygrać. To ogromne wyróżnienie i dla mnie i dla chyba wszystkich fotografów ślubnych z Bydgoszczy, gdyż pokazuje, że mamy dobry warsztat i talent. Jeszcze nie wiem co zrobię z wygraną ale zapewne przeznaczę ją na swoją pracę i jednocześnie największą pasję czyli właśnie fotografię ślubną.” – przyznaje zwyciężczyni. Trzeba przyznać, iż w jury konkursu zasiadają największe nazwiska nie tylko z Polski ale też z innych krajów europejskich co jest na pewno także dla Polski dobrą reklamą, pokazującą nasz talent oraz zaangażowanie z jakim potrafimy tworzyć.

Główną nagrodą w konkursie było pięćdziesiąt tysięcy złotych. Drugie miejsce w konkursie zajął fotograf z Gdańska, natomiast trzecie jeden z fotografów z Warszawy.