gabloty pleksi

Gabloty pleksi w ogrodzie

Nasz dom jednorodzinny jest naszą ostoją i miejscem, gdzie po długim dni w pracy zawsze udaje się nam wypocząć. Szczególnie z mężem dużo uwagi poświęciliśmy na to, aby przy naszym domu był dość spory ogród.

Gabloty pleksi od producenta

gabloty pleksiLatem sprzyjająca i ciepła pogoda sprawia, że każdemu z nas nie chce się siedzieć w domu. Stwierdziliśmy jednak, że pogoda jest bardzo kapryśna i chcielibyśmy mieć coś, co pozwoli nam spędzać czas na tarasie mimo tego, że będzie padać. Mąż dowiedział się od kolegi z pracy, że warto jest zaopatrzyć się w obudowy pleksi-poliwęglan. Jak się okazało jest to bardzo wytrzymały materiał, który idealnie nadaje się do tego, aby wykorzystać go w ogrodzie jako obudowę tarasu. Od razu udaliśmy się do sklepu i szukaliśmy takiego materiału. W ostateczności znaleźliśmy producenta pleksi i zdecydowaliśmy się na cięcie tworzyw sztucznych na miarę. Dokładnie sprawdziliśmy jaki chcemy mieć taras a także daszek. Zrobiliśmy także wizualizację wnętrza. Producent tworzyw sztucznych zaproponował nam, abyśmy skorzystali z materiału czystego, przejrzystego a nie takiego z liniami i chrapowatymi liniami. To nie wygląda tak estetycznie. Tworzywa techniczne jakie dojechały do nas na montaż wyglądały pięknie. Przede wszystkim widać było, że zostały wykonane na specjalny wymiar i zamówienie. Pokrywy pleksi, które znajdowały się na dachu przepuszczały światło słoneczne, a w nocy było widać gwiaździste niebo. To było coś pięknego. Od producenta zamówiliśmy od razu także dwie trwale wykonane gabloty z pleksi. Wkładaliśmy tam z mężem swoje ulubione gazety i książki aby nie trzeba było biegać co chwila do domu.

Gdy taras był już gotowy postanowiliśmy urządzić małe przyjęcie. Nasi przyjaciele byli zachwyceni naszym pomysłem. Akurat wieczorem zaczął padać deszcz, a my nadal mogliśmy siedzieć i rozmawiać.