gadżety z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem na festiwal filmowy

Od zawsze interesowałam się filmem, więc często też brała udział jako wolontariusz czy jako uczestnik w wielu festiwalach filmowych, szczególnie tych odbywającymi się w mojej okolicy. Było tego całkiem sporo.

Gadżety z nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością

gadżety z nadrukiemZa każdym razem przynosiłam sobie jakieś małe drobiazgi, jako pamiątkę z takiego festiwalu. Zazwyczaj były to jakieś długopisy reklamowe, ołówki, podkładki, czy teczki z logo festiwalu. Miałam też pokaźną liczbę identyfikatorów dla wolontariuszy. Ostatnio jednak zauważyłam bardzo ciekawe eko gadżety na jednym z festiwali. Zapewne miało to związek z tym, że były to filmy dokumentalne i był też cykl o ochronie środowiska. Zapewne organizatorzy chcieli jakoś dopasować do tematu festiwalu. Zwykłe gadżety z nadrukiem też były obecne, sama kupiłam sobie torbę z nadrukiem plakatu tej edycji festiwalu. Były jeszcze do tego programy w twardej oprawie z dokładnymi opisami filmów, kubki też z nadrukiem plakatu, jak również smycze i notesiki. Myślę, ze to była dobra decyzja. Dzięki temu takie eko gadżety też się świetnie sprzedawały, bo wiele osób zainteresowanych kwestia ekologii wybierało właśnie takie gadżety. Do końca festiwalu nie został ich zbyt wiele, więc to chyba najlepiej świadczy o tym, że to bywał dobra decyzja o wyborze takiej metody promocji festiwalu.

Na pewno na kolejnym festiwalu pojawią się już z inne gadżety z nadrukiem również dopasowane do tematyki filmów dokumentalnych. Myślę, że takie dopasowanie to dobra decyzja, na pewno bardzo oryginalna na takich festiwalach.