folia stretch

Gdzie folia stretch może być stosowana?

Zabezpieczenie przesyłek przed transportem jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o jakości usług firm transportowych. W jaki sposób powinniśmy zabezpieczyć nasz transport przed uszkodzeniem? Dobrym rozwiązaniem tego problemu będzie z pewnością folia stretch, która jest obecnie stosowana niemalże w każdej firmie, która wykorzystuje przewozi wyprodukowane przez siebie towary lub transportuje dalej te, które już zakupiła.

Folia stretch i jej szerokie zastosowanie

folia stretchProducent folii stretch mają pełne ręce roboty, ponieważ zapotrzebowanie na ten produkt jest ogromne. Z folii stretch korzystają z powodzeniem właściciele firm kurierskich, hipermarkety oraz duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Nie ma się co dziwić takiemu stanowi rzeczy, ponieważ folia stretch producent zapewnia należyte zabezpieczenie towaru przed zsunięciem się z palety. Folia stretch ma również walory zabezpieczające towar przed warunkami pogodowymi takimi jak chociażby deszcz. Folia sprawi, że do przesyłki nie przedostanie się ani kropla wody. Różne rozmiary w jakich folia jest oferowana do sprzedaży sprawia, że możemy nią zabezpieczać załadowane do pełna palety jak i również bardzo małe przesyłki kurierskie. Folie są niezwykle popularne chociażby w hurtowniach czy marketach wielkopowierzchniowych w których towary często się sprowadza prosto z fabryk, a następnie wysyła się je dalej wybranym klientom, którzy zamawiają kilkadziesiąt sztuk danego towaru.

Bardzo często towar trzeba wysyłać na paletach, więc folia stretch jest szczególnie często stosowana właśnie w przypadku transportu paletowego. Stanowi ona należyte zabezpieczenie towaru.