Gdzie nocować w trakcie weekendu skoków narciarskich?

Każdego roku w Wiśle organizowane są międzynarodowe zawody w skokach narciarskich. W tym dniu Wisła zamienia się w epicentrum polskiego sportu. Tysiące turystów z całej Polski zjeżdżają się do tej małej beskidzkiej miejscowości z nadzieją na zwycięstwo Biało-Czerwonych. Na to oblężenie kibiców przygotowują się hotele, pensjonaty i właściciele kwater prywatnych.

Najlepiej znaleźć nocleg w Wiśle Malince

wisła malinka noclegi blisko skoczniJeśli chcemy być naprawdę w samym centrum wydarzeń a przy tym nie przemieszczać się samochodem po zakorkowanej wówczas Wiśle to najlepiej znaleźć sobie noclegi przy samej skoczni. Nawet jeśli będziemy nocować kilometr od skoczni to i tak będzie na tyle blisko, że na zawody będzie można sobie pójść piechotą. Oczywiście najlepszą lokalizacją na nocowanie w weekend ze skokami jest Wisła Malinka noclegi blisko skoczni znajdziemy tam bez większych problemów, jeśli tylko zarezerwujemy je odpowiednio wcześniej. Do wyboru jest kilka dużych hoteli, kilkanaście pensjonatów i prywatne kwatery, w których oczywiście przenocujemy najtaniej. Na weekend ze skokami hotele oferują promocje, więc warto dokładnie zapoznać się z ofertą noclegów na kilka miesięcy wcześniej. Oczywiście w miarę możliwości, bo przecież najpierw musi zostać ogłoszony termin zawodów w Wiśle. Dla mieszkańców tego małego miasteczka weekend ze skokami to czas wyjątkowy, bo tylko w ten jeden weekend zjeżdżają się tam tysiące ludzi.

Przyjazd do Wisły na zawody skoków narciarskich trzeba sobie odpowiednio zaplanować. Zaczynając od tego, że trzeba kupić bilety na skoki a kończąc na znalezieniu sobie miejsc noclegowych. To akurat nie stanowi najmniejszego problemu, bo w samej tylko Malince możemy znaleźć kilkaset pokoi o różnym standardzie i w różnej cenie. Hotele mają na taki weekend ekstra promocje.