Idealne lakiery do trwałego pedicure

Zadbane paznokcie to nasza wizytówka. Oceniamy ludzi każdego dnia po ich wyglądzie, a na pierwsze wrażenie składają się tylko sekund i to od nich zależy, jak kogoś będziemy postrzegać w przyszłości. Warto więc zadbać o pozornie małe i nieznaczące rzeczy, ponieważ to one pokazują naszą schludność i dbałość o szczegóły, co często wiąże się z dobrymi cechami charakteru.

Jaki lakier jest najtrwalszy?

vinyl lakiery do paznokciTradycyjne lakiery to już rzadkość na rynku. Nowoczesne technologie pozwalają na znacznie trwalsze manicure i pedicure, którego nie trzeba poprawiać co kilka dni. Mowa tu o lakierach hybrydowych oraz winylowych. Te drugie są znacznie łatwiejsze w użyciu, ponieważ do wykonania pedicure z ich użyciem nie potrzebujemy lampy UV, która jest niezbędna przy utwardzaniu lakierów hybrydowych. Vinyl lakiery do paznokci to lepsza wersja tradycyjnych lakierów, które potrafią zdrapać się lub odprysnąć już po kilku godzinach od jego nałożenia. Technologia lakierów winylowych pozwala na trwały manicure aż do tygodnia! Jest to lżejsza wersja lakierów hybrydowych, które są uważane za najtrwalsze pośród dostępnych na rynku. Vinyl gel wraz z top coat to lakier oraz wierzchnia warstwa nabłyszczająca w jednym. Dzięki temu oszczędzamy czas oraz użycie kilku produktów do wykonania jednego pedicure czy manicure. Lakiery winylowe nie wymagają lampy UV i wysychają samodzielnie w krótkim czasie po nałożeniu.

Lakiery winylowe można dostać w sklepach Internetowych, na stronach drogerii lub w ich sklepach stacjonarnych. Ich cena to kilkanaście złotych za sztukę, przy czym należy pamiętać, że jest to lakier, który zawiera w sobie warstwę kolorową oraz wierzchnią warstwę ochronną, która nabłyszczy płytkę paznokcia lub w przypadku matowych lakierów, pozbędzie się tego blasku.