Ile kosztuje lampa rowerowa?

 

Zakup roweru to jedno, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy rower warto nieco doinwestować. Bowiem wyposażając go w akcesoria, które zwiększają nasze bezpieczeństwo, gwarantujemy sobie komfort psychiczny, który pozwala skoncentrować się wyłącznie na jeździe. 

Ledowe lampy rowerowe

lampa rowerowa ledNa drodze, to właśnie nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nieważne jaki typ roweru preferujemy, każdy powinniśmy wyposażyć w najlepszej jakości oświetlenie. Wedle przepisów ruchu drogowego powinniśmy zainstalować dwie lampy: tylną oraz przednią. Przednia winna emitować białe światło, tylna czerwone. Lampy powinny działać w różnych trybach, czyli jednostajnym, pulsującym i migającym. Jednak najważniejsze jest, by emitowały mocne światło. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla każdego jednośladu jest lampa do roweru led. To najmocniejsze lampy na rynku, które dają najlepszą widoczność na drodze. Ich zaletą jest też żywotność, bowiem każda z nich wystarczy nam na co najmniej jeden sezon, bez konieczności wymiany baterii. Lampy ledowe są odporne na zachlapania i zabrudzenia, o które nie trudno podczas deszczu, czy jazdy w terenie. Koszt lamp ledowych jest nieco wyższy niż standardowego oświetlenia, ale należy traktować ich zakup bardziej jako inwestycję w swoje bezpieczeństwo, niż wydatek. Mamy do wyboru lampy w różnych kształtach i formach, dopasowanych zarówno do rodzajów rowerów, jak i do osób, które lubią efektowny design. Lampy ledowe możemy kupić w internetowych sklepach z akcesoriami rowerowymi.

Nieważne, czy jeździmy rekreacyjnie, czy też preferujemy weekendowe wypady w teren. Optymalnie dopasowane oświetlenie jest konieczne, jeśli ma być bezpiecznie. Lampy ledowe dają nam bardzo szeroki kąt widzenia, a promień ich światła sięga kilkunastu metrów.

Zainteresowany? Zajrzyj tutaj po więcej: https://dmbike.pl