imprezy firmowe-kraków

Imprezy firmowe – Kraków najlepszym miastem

Miałem bardzo niespokojny sen. Śniło mi się, że pracowałem w olbrzymiej korporacji. Naszym obowiązkiem była praca do późnej pory. Nie mogliśmy także wziąć dnia wolnego. To było coś naprawdę okropnego. Najgorsze było to, że wszystko wyglądało tak realnie.

Imprezy firmowe w Krakowie są lepsze na żywo

imprezy firmowe-krakówŚmiesznym faktem okazało się to, że moim szefostwem byli moi członkowie rodziny oraz znani aktorzy. Pewnego dnia mieliśmy odbyć wyjazd, na który składały się imprezy firmowe-kraków. Nie chciałem tam jechać. Z doświadczenia wiedziałem, że dzieją się tam okropne rzeczy. Jednak nie miałem wyjścia, ponieważ groziło mi zwolnienie. Utrzymywałem wtedy jakieś psy i musiałem zapewnić im pożywienie. Nie wiem dlaczego ale wszystkie imprezy integracyjne były tam wielkim przyjęciem. Przed wyjazdem do Krakowa musiałem zabrać garnitur i bardzo wystawne buty. Po dotarci na miejsce zameldowałem się w hotelu. Miałem z tym bardzo duże problemy, ponieważ recepcjonistka mówiła w zupełnie innym języku. Porozumiewałem się za pomocą gestów i rąk. Udało się. Następnego ranka zaczynała się nasza impreza. Nasza obsługa techniczna imprez była bardzo nie typowa. Jedzenie podawały nam pingwiny, a wodzirejem był mors. To było naprawdę dziwne jednak podczas snu wszystko wydaje się takie naturalne i normalne. Ja również tak miałem. Gdy rozpoczęła się zabawa taneczna poprosiłem do tańca jedną z pracownic. Byliśmy sami na parkiecie i tańczyliśmy poloneza bez muzyki. To było naprawdę okropne. Zapomniałem jak się tańczy, a wszyscy na mnie zerkali. Wkrótce robiono mi zdjęcia i nagrywano mnie. Nie mogłem się uwolnić.

Dla wszystkich było to bardzo śmieszne jednak nie dla mnie. Zacząłem płakać, ponieważ nie mogłem się uwolnić z ramion partnerki. Na szczęście w porę się obudziłem. Wszystko wróciło na miejsce, a ja nie musiałem robić dziwnych rzeczy na środku sceny.