Intensywnie pachnący płyn

Kiedyś wszyscy prali odzież w kilku rodzajach proszków i wydawało im się, że to najlepsze rozwiązanie. Jednak dziś mamy znacznie większy wybór i poza proszkami są dostępne też płyny, żele czy kapsułki piorące. Ponadto do prania można też dodawać płyn zmiękczający.

Ile kosztują płyny marki Vernel?

vernel płynNa rynku znajdziemy dziesiątki detergentów do prania, ale też płukania odzieży. Możemy je kupić już za kilka albo kilkadziesiąt złotych, w zależności od producenta i rodzaju. W Polsce większość osób wybiera polskie środki chemiczne, które są łatwo dostępne w sklepach z chemią gospodarczą czy w drogeriach. Jednak ich jakość nie zawsze jest zadowalająca, ponieważ bywają detergenty, które mają celowo rozcieńczaną konsystencję, co niekorzystnie wpływa na ich jakość. Zwłaszcza ten proceder odnosi się do płynów do płukania, które mogą być gęste albo rzadkie jak sok do picia. Powszechnie się uważa, że niemieckie detergenty do prania są lepsze od polskich, dlatego też dużą popularnością się cieszy Vernel płyn do płukania. Jest on od wielu lat sprowadzany zza zachodniej granicy, ponieważ ma doskonałą opinię. Przede wszystkim jest dostępny w sześciu intensywnych i świeżych zapachach, które utrzymują się na tkaninach nawet przez kilka tygodni, leżąc w szafie. Jego niewątpliwą zaletą jest gęsta i skoncentrowana konsystencja, która sprawia, że do każdego prania wystarczy nalać niewielkiej ilości płynu, aby uzyskać zadowalające efekty. Ponadto jego aktywne składniki zmiękczające sprawiają, że ubrania są przyjemnie miękkie.

Zakup płynu marki Vernel wcale nie jest znacznie droższy od zwykłych, polskich detergentów, ponieważ dopłacając kilka złotych więcej, mamy płyn o dwadzieścia procent wydajniejszy. Zatem jedna litrowa czy dwulitrowa butelka starcza na więcej płukań.