Przedłużanie rzęs

Jak stylizować rzęsy?

Niemal wszystkie kobiety mogą stylizować swoje rzęsy. Ponieważ jednak przy zabiegu stylizacja rzęs używa się różnego typu kosmetyków i klejów, poradzić się kosmetyczki, który zabieg jest dla nas najbezpieczniejszy.

Jakie zabiegi stylizacyjne rzęs należy wykonywać?

Przedłużanie rzęsTakie zabiegi stylizacyjne mogą przechodzić nawet alergicy, bo są dla nich specjalne kleje. O tym fakcie jednak dobrze jest powiadomić kosmetyczkę. Przecież nie chodzi nam o to, by po zabiegu nasze oczy i powieki były podrażnione i zaczerwienione. Przygotowując się do zabiegu przedłużanie rzęs, warto przedsięwziąć pewne środki ostrożności. Na pewno dwa dni wcześniej nie należy ich niczym malować. Przedtem i tak nałożony na rzęsy będzie specjalny preparat odtłuszczający, ale lepiej pozostawić rzęsy w stanie naturalnym. W ostatnim okresie dużym powodzeniem cieszą się rzęsy mink, nazywane mercedesem wśród sztucznych rzęs, ze względu na ich fantastyczną jakość. W czasie zabiegu rzęsy 1 do 1 należy pozostać w pozycji półleżącej. Stylizacja jest oczywiście całkowicie bezbolesna i całkiem przyjemna. Trwa od półtorej do trzech godzin. Podobnego czasu potrzeba na stylizację rzęsy 2 do 1 Warszawa. Szczególną uwagę należy zachować tuz po spotkaniu w salonie kosmetycznym. Nie powinno się korzystać z sauny i długich prysznicy. Po dwudziestu czterech godzinach wszystko wróci do normy. Jednak nawet wtedy kobiety lubiące mocny makijaż powinny być z nim ostrożne.

Zabieg ten wystarcza na sześć tygodni, ale po trzech trzeba je uzupełniać. Dotyczy to szczególnie kobiet o rzęsach delikatnych i jasnych.