http://www.ogrodoweparty.pl

Jak wybrać doskonałe miejsce na ślub?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o zawarciu związku małżeńskiego, to teraz przed nami sporo nowych obowiązków. Chodzi tu nie tylko o nową drogę życia, ale także o sam moment zaślubin. Narzeczeni powinni się zastanowić gdzie chcą zorganizować ceremonię i jaki powinna mieć ona charakter. Jedni wybiorą skromną uroczystość w gronie najbliższej rodziny, a drudzy zdecydują się wystawne przyjęcie na kilkaset osób. Bez względu na naszą motywację i zasobność portfeli zawsze trzeba dopilnować kilku ważnych formalności.

I właśnie jedną z takich kwestii jest wybór miejsca zaślubin. Od momentu, gdy ślub można brać nie tylko w kościele lub w urzędzie, ale także w dowolnym miejscu narzeczeni mają spore pole do popisu. Ślub w plenerze, to obecnie bardzo modne zjawisko. Wybierając takie miejsce zastanówmy się nad tym jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Jeżeli na przykład prowadzimy sportowy tryb życia i jeśli naszą pasją są skoki spadochronowe, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ślub zorganizować w aeroklubie. Być może jest to trochę nietypowe miejsce, ale obracając się w takim gronie na pewno mamy sporo przyjaciół, którym spodoba się taka idea. Nawet zwykłą polną łąkę można tak zaaranżować, żeby przypominała przepiękne okoliczności przyrody. Wystarczy znaleźć firmę oferującą wynajem namiotów i organizującą takie uroczystości na świeżym powietrzu. Może ona zapewnić sprawdzony catering, niezbędne wyposażenie takie jak stoły, krzesła i oświetlenie oraz modne dekoracje. Kolejnym modnym pomysłem na ślub w plenerze jest plaża. Jeżeli para młoda ma takie ulubione i jednocześnie odosobnione miejsce, to można wybudować specjalną scenę, postawić namioty i nad jeziorem zorganizować ten wyjątkowy dzień. Zabawa na tle zachodzącego słońca, to niepowtarzalne przeżycie. Dobra wypożyczalnia namiotów pomoże nam wszystko zorganizować, a potem uprzątnie cały teren.

Miejsc na śluby na świeżym powietrzu jest znacznie więcej. Ile osób tyle propozycji. Można na przykład brać ślub w parku, na leśnej polanie czy w górach.

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

http://www.ogrodoweparty.pl