Jakich sprzętów kosmetycznych używam w gabinecie kosmetycznym?

Jestem właścicielką gabinetu kosmetycznego już od pięciu lat. Było to od zawsze moje marzenie, a więc prowadzenie swojego gabinetu sprawia mi niesamowicie dużo radości. Aby w moim salonie zawsze były klientki muszę oferować im zabiegi najwyższej jakości. A do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt.

Używane sprzęty kosmetyczne dobrze się sprawdzają

sprzęt kosmetycznyPraca w salonie to przede wszystkim zajmowanie się klientów i świadczenie im jak najlepszej jakości usług. Dlatego też w moim salonie dbam o to by znajdował się w nim wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Niestety, taki sprzęt jest bardzo drogi, w szczególności jeżeli mówimy o dużych maszynach takich jak np. lasery, które wykorzystywane są do skomplikowanych zabiegów. Większość sprzętu w moim gabinecie jest nowa ale jest też kilka takich urządzeń, które kupiłam przez Internet od innego salonu kosmetycznego. W życiu różnie bywa, czasami trzeba zamknąć biznes, a ze sprzętem trzeba coś zrobić. W takich sytuacjach często tego typu sprzęt kosmetyczny wystawiany jest na serwisach aukcyjnych w bardzo dobrych cenach. Oczywiście przed zakupem sprzętu zawsze dokładnie sprawdzam jego stan ale wszystkie urządzenia, które jak dotąd w ten sposób kupiłam były w bardzo dobrym stanie i nie było widać po nich żadnych śladów użytkowania, a w moim salonie spisują się bardzo dobrze. Dwa miesiące temu kupiłam używane urządzenie do mechanicznego złuszczania naskórka w naprawdę świetnej cenie.

Ostatnio sama sprzedawałam nowoczesny sprzęt do zamykania naczynek, ponieważ zainwestowałam w urządzenie o jeszcze lepszej technologi. Po wystawieniu sprzętu na sprzedaż kupiec znalazł się bardzo szybko. Na pewno w przyszłości kupię jeszcze jakiś używany sprzęt i jestem pewna, że sprawdzi się tak jak wszystkie inne urządzenia.