Jakie miejsce wybrać na imprezę firmową?

Kiedyś przedsiębiorcy zdecydowali się na imprezy firmowe w restauracji albo w klubie, ale dzisiaj samo spożywanie jedzenia i picia alkoholu to zdecydowanie za mało. Obecnie większość przedsiębiorców kieruje się tym aby dla wszystkich pracowników firmy impreza integracyjna była dodatkową atrakcją, która wpłynie na poprawienie relacji pracowników firmy. Dobra impreza integracyjna przełoży się na wiele korzyści dla pracodawcy oraz pracowników.

Pomysł na imprezę integracyjną

imprezy integracyjne łódźWielu przedsiębiorców zastanawia się gdzie zorganizować imprezę integracyjną tak, aby była ona niezapomniana. Przede wszystkim musimy sprawdzić jakie usługi oferuje nam dane miejsce, które chcemy wybrać. Oprócz tego, że na imprezie integracyjnej zapewnimy naszym pracownikom świetny program rozrywkowy oraz warsztaty edukacyjne to kluczowymi elementami są również takie rzeczy jak obsługa, świetny catering oraz cała oprawa imprezy. Obecnie bardzo popularnym sposobem na rozerwanie swoich pracowników jest zabawa w laserowym paintball. Jest to świetna rozrywka, a przy okazji rywalizacja, dzięki czemu uzyskamy wspaniałą integrację grupy i zespołów. Innym pomysłem, na które decydują się pracodawcy jest mini golf. Są miejsca na terenie Polski, gdzie możemy wynająć salę do minigolfa i możemy tam rozegrać turniej, a dla zwycięzców wyznaczyć nagrody. Escape Room jest również ciekawym sposobem na imprezy integracyjne Łódź. Jest to zabawa logiczna i sprawnościowa, więc każdy pracownik będzie musiał się zaangażować w zwycięstwo danej drużyny.

Żeby zapewnić naszym pracownikom najlepszą imprezę integracyjną warto zapytać jakie mają własne pomysły i gdzie chcieliby się wybrać. Czasami możemy myśleć, że dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd za granicę, a dla pracowników lepszym rozwiązaniem będzie spędzenie czasu w plenerze. Dlatego warto przygotować anonimową ankietę, którą wypełnią pracownicy i wtedy dowiemy się czego oczekuje.