Karykatury podczas eventów firmowych – warto?

Kiedy planujemy event firmowy, staramy się zapewnić uczestnikom jak najwięcej rozrywki. Występy zespołów, fotograf, fotobudki z przebraniami i tym podobne atrakcje. Jednak czasami warto sięgnąć po coś oryginalniejszego niż tylko zdjęcia w otoczeniu kolorowych akcesoriów. 

Rysownik karykatur podczas eventu potrafi zaskoczyć

rysowanie karykatur podczas eventów firmowychNajczęściej na imprezach firmowych zatrudniamy profesjonalnego fotografa, który ma uwiecznić zabawę zaproszonych gości. Czasami pojawia się wspomniana fotobudka. Jednak prawdziwa sensacją może stać się zatrudnienie artysty, którego zadaniem jest rysowanie karykatur podczas eventów firmowych. Z całą pewnością to wyjątkowa odmiana od standardowych atrakcji na takich wydarzeniach. Dobry, profesjonalny artysta zauważy wszelkie charakterystyczne cechy portretowanej osoby i podkreśli je w humorystyczny sposób. Będzie też malował sprawnie i szybko, ale dokładnie – dzięki czemu każda malowana osoba odejdzie zadowolona ze swoim portretem, a kolejka nie będzie się wydłużać. Rozochoceni zabawą goście na pewno będą chcieli zobaczyć, jak widzi ich karykaturzysta, można się także spodziewać, że pojawią się grupki znajomych, pragnący mieć portret w grupie. Taką pamiątkę z eventu firmowego każdy może zabrać do domu i powiesić na ścianie – a może zdarzyć się, że pracownicy zechcą podzielić się efektami pracy artysty i zgodzą na powieszanie paru grupowych karykatur w biurze. 

Jak widać, przy planowaniu eventu firmowego zdecydowanie należy rozważyć zatrudnienie profesjonalnego karykaturzysty. Będzie to niewątpliwie wyjątkowe urozmaicenie zabawy, które pracownicy będą jeszcze długo omawiać podczas biurowych przerw. Zaś zabrane zaś do domu zabawne obrazy z pewnością będą przypominać o wesoło spędzonym wieczorze w firmowym gronie.