Kawiarnia wyposażona w profile ledowe

Otworzyłam hipsterską kawiarnię. Rośliny, zieleń, wielkie pufy zamiast normalnych krzeseł i kręcące się wokół psy – miejsce było przyjazne zwierzakom. W ofercie mieliśmy specjalne menu dla pupili, jak i dla ich właścicieli. Przede wszystkim jednak byliśmy wege, vegan i eko friendly. Dlatego właśnie wszędzie mieliśmy żarówki ledowe, oświetlające wszystkie pomieszczenia.

Profile led do kuchni

profil ledMieliśmy bogatą, bezmięsną ofertę śniadaniową, a każdy klient do godziny dziesiątej otrzymywał kilka procent rabatu na zamówienie. Dzięki tak otwartemu podejściu cieszyliśmy się dużym powodzeniem. Do kuchni jednak postanowiłam zainwestować w bardziej ekonomiczne oświetlenie. Postawiłam na profil led. Profile ledowe idealnie pasowały do tego pomieszczenia, ułatwiając kucharzowi pracę dzięki jasnemu, ciepłemu światłu. Były tanie i energooszczędne i byłam przekonana, że ich montaż nie będzie stanowił dla mnie problemu, bo od zawsze robiłam wszystko sama. Kupiłam profile i wzięłam się do pracy. Ich instalacja zajęła mi około godziny, a potrzebne narzędzia znalazłam na zapleczu. Całość inwestycji w profile led i czas, który poświęciłam na czynności z nimi związane opłacił się nie tylko w postaci rachunku za prąd, ale i jakości warunków pracy. Kucharz twierdził, że światło z nich płynące uprzyjemnia mu pracę, a wychodzące spod jego rąk dania to prawdziwy wegański majstersztyk. 

Profile ledowe byłe łatwe w instalacji i zakupie. Na ich korzyść przemawiał również fakt, że są przyjazne dla środowiska. Uważam, że to najlepszy rodzaj oświetlenia i cieszę się ze swojego wyboru i efektów pracy. Zapisałam sobie nazwę firmy zajmującej się dystrybucją zakupionych przeze mnie profili na przyszłość. Gdyby zaistniała potrzeba, wiem z jakiego źródła korzystać.