podnośniki koszowe warszawa

Kto pracuje na podnośnikach koszowych?

Osoby pracujące w firmach zajmujących się wynajmem podnośników koszowych oraz świadczeniem usług alpinistycznych każdego dnia robią rzeczy przed których spore grono społeczeństwa czuje prawdziwy lęk.

Kto lubi pracę na podnośnikach koszowych?

podnośniki koszowe warszawaZdecydowania ich pracy nie może wykonywać osoba mająca lęk wysokości albo przestrzeni gdyż każdego dnia wiszą około dwudziestu piętek nad ziemią i wykonują tam takie prace wysokościowe jak np mycie okien, udrażnianie czy instalowanie wentylacji czy też działania mające na celu usunięcie gniazd ptaków. Postanowiliśmy zapytać dwóch młodych mężczyzn z Warszawy, którzy pracują w jednej z takich firm i każdego dnia przez około osiem godzin wiszą na wysokości minimum 20 metrów nad ziemią na podnośniki koszowe warszawa. ,,Lubie swoją pracę, w ogóle nie mam lęku wysokości czy też przestrzeni. Tak naprawdę ta praca wręcz sprawia mi przyjemność. Na wysokości tego dwudziestego piętra jestem sam – nikt nie kontroluje tego co robię i nikt nie gada mi nad głową. Oczywiście muszę się skupić na swojej robocie ale mam też czas na to, żeby pomyśleć o wszystkich innych sprawach.” – przyznaje jeden z nich. Drugi, dwudziesto trzy letni student zarządzania zasobami ludzkimi, też uważa, że ma bardzo dużo szczęścia móc pracować w takich warunkach: ,,No jasne, że nie zawsze jest przyjemnie, czasami jak bardzo wieje albo pada to można nawet odchorować. Ale zimą zdecydowanie prac na zewnątrz nie wykonujemy. Co do warunków pracy to naprawdę mi odpowiadają, nie dość, że nigdy nie czułem lęku przed wysokością czy przestrzenią a nawet je uwielbiałem to jeszcze ktoś mi za to płaci i to całkiem nieźle.

Nie myślcie oczywiście, że my tylko wisimy tak wysoko i nic nie robimy – jak trzeba np myć okna w biurowcach to jest to sprawdzane ale takiego typowego gadania szefa nad uchem to nie ma. Dobra sytuacja jest też taka, że nie każdy może i chce pracować na takich wysokościach więc firma naprawdę dba o swoich pracowników.