Kurtyny do zakładów na zamówienie

Zakłady decydujące się na wykorzystanie u siebie kurtyn paskowych stawiają na praktyczne rozwiązanie, które pozwoli im zadbać o warunki pracy. W wielu przypadkach nie dokonują oni zakupu gotowych elementów dostępnych na rynku. Wolą za niewielką dopłatą udać się z zamówieniem wprost do producenta, by wykonał on produkty na wymiar.

Zalety zamówień indywidualnych

kurtyna pcv na zamówienieProducent wykonując kurtyny na zamówienie musi zdecydowanie bardziej przywiązywać wagę do każdego szczegółu, który zostanie wymieniony przez klienta. Najważniejszą rzeczą jest dokonanie właściwych pomiarów będących wyznacznikiem zastosowanej technologii i sposobu montażu. Dopiero później liczy się wybór stelażu definiujący sposób mocowania pasków oraz możliwość otwierania. Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla zakładów, w których kurtyna pcv na zamówienie pełni rolę bramy, czy przegród pomieszczenia. Takim klientom zależy najbardziej na szczelności, związanej z oszczędnościami na ogrzewaniu. Kurtyny mają pełnić rolę osłony termicznej przed uciekaniem ciepła podczas załadunków i wyładunków. Zamówienia indywidualne można przede wszystkim dowolnie modyfikować. Poza rozmiarem kurtyny decyduje się o typie wykończenia, grubości pasków oraz ich kolorystyce. Wbrew pozorom każdy z tych elementów ma duże znaczenie. Poza szczelnością kurtyny zwraca się także uwagę na możliwość tłumienia hałasów pracy maszyn, antystatyczność przy dużych temperaturach oraz odporność na uszkodzenia, zarówno mechaniczne jak i chemiczne.

Zamówienia indywidualne dają dużo możliwości, by stworzyć kurtynę dedykowaną do reprezentowanej branży. W zależności od potrzeb jest ona dopasowywana w trakcie konstrukcji do wymagań klienta tak, by sprawdziła się w konkretnej roli. Wykonując kurtyny na zamówienie warto mieć na uwadze aby korzystać z usług sprawdzonej firmy.