usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu i blizn

Przebarwienia na skórze zawsze mi się nie podobały. Pojawiły się kiedy zaczęłam brać niezbędne mi leki i przez to pojawiły się na mnie ciemniejsze plamki. Szczególnie były widoczne na twarzy, ponieważ jak się opaliłam to tylko te były widoczne, a te na reszcie ciała nie.

Usuwanie tatuażu w Łodzi metodą laserową

usuwanie tatuażuChciałam się oczywiście ich pozbyć. Jednak żaden krem jaki znalazłam w aptece czy w drogerii, taki za pięć złotych i taki za dwieście mi nie pomógł. Zakrywałam przebarwienia makijażem, ale nadal chciałam się ich pozbyć, żeby poczuć się lepiej. Postawiłam zatem na zabiegi kosmetyczne,. Depilacja laserowa bardzo mi pomogła, więc myślałam, że może i z moją cerą pójdzie tak samo dobrze. Zwykłe peelingi mechaniczne czy zabiegi z kwasami nie pomagały mi dostatecznie. Potrzebne było mi coś silniejszego. Uznałam, że mikrodermoabrazja nada się do tego znakomicie. Miała ona usuwać przebarwiania, blizny, i inne nieładne rzeczy ze skóry mojej twarzy. To było dobre rozwiązanie. Dzięki temu moja skóra może nie była idealna, ale na pewno przebarwiania na niej stały się o wiele mniej widoczne, jak przed takimi zabiegami. Słyszałam, ze usuwanie tatuażu łódź odbywa się laserowo, więc pomyślałam, że może i taki ,,barwnik” w skórze da się tak usunąć jednak jest to inna technika. Dla mnie najważniejsze było, że wszystko poszło dobrze i nie wydawała na to fortuny, tak jak na wspominane kremy. Moja mama także zapisała się do tego samego gabinetu kosmetycznego w Łodzi.

Dla niej jednak przygotowana była mezoterapia. Jest to zabieg pozwalający się pozbyć zmarszczek. Na pewno będzie po nim wyglądała tak samo jak ja po mikrodermoabrazji.