Litery podświetlane – reklama w przestrzeni miejskiej

Każdy właściciel firmy zdaje sobie sprawę, że wizerunek firmy i mocno wyeksponowane, ciekawe logo, są czymś, co działa na klienta niczym magnes. Podświetlane litery, czy logo na budynku firmowym, to dzisiaj konieczność, opcja, jaką musi posiadać, chcąca liczyć się firma.

Podświetlane litery to wabik na klienta

litery podświetlane krakówSzyldy reklamowe, to jedna z najskuteczniejszych form promocji własnej działalności, w przestrzeni miejskiej. Firma w naszym mieście, dajmy jej nazwę: litery podświetlane kraków, oznaczona kolorem zielonym, czy niebieskim, przyciągnie więcej uwagi, niż firma, o krótszej nazwie, podświetlona na ten sam kolor. Ludzkie oko reaguje specyficznie po zmroku i kolorowe neony przykuwają wzrok, w sposób automatyczny. Szyldy reklamowe wyposażone są w świetlówki LED – owe, które są bardziej wydajne energetycznie i odznaczają się dłuższą żywotnością. Podświetlane litery w Krakowie są wszechobecne, dziś mają je nawet małe sklepiki osiedlowe, a ich oryginalność, jest często motorem napędowym całego handlu. Najczęściej stosowanymi materiałami do produkcji liter podświetlanych, są: styrodur, PCW, plexi oraz różne materiały kompozytowe. Wybór dobrej agencji reklamowej, której powierzymy to zadanie nie jest problemem, bo w Krakowie jest kilka, świadczących usługi na najwyższym poziomie, łącznie z najnowszym trendem, czyli podświetlanymi literami 3D. Cena za usługę, zależna jest od doboru materiału z jakiego będzie wykonany, wielkości i ilości znaków graficznych oraz oczywiście od firmy. Lepiej współpracować z ludźmi, którzy zajmą się kompleksowo zleceniem – czyli zajmą się też transportem i montażem.

Świecący szyld reklamowy, to absolutny niezbędnik każdego istniejącego, nowego lub chcącego się rozwijać, przedsiębiorstwa. Pierwsze wrażenie, można zrobić tylko raz, a pierwsze, co widzi klient, to nazwa naszej firmy, dlatego dbajmy o to, by została ona dobrze zapamiętana.