makijaż permanentny

Makijaż permanentny nie wyszedł

Nigdy nie lubiłam się malować. Zawsze miałam problemy w dokładnym wykonywaniem kresek na powiekach, czy konturowaniem ust. Codzienny makijaż zajmować mi dużo czasu i musiałam wstawać wcześniej do pracy, żeby wyglądać jak należy.

Niestety, zdarza się nieraz tak, że makijaż permanentny się zwyczajnie nie uda. Co wtedy?

makijaż permanentnyTo skłoniło mnie do tego, żeby zainwestować w makijaż permanentny brwi i oczu w Poznaniu. Dzięki temu miałam wyglądać zawsze dobrze, a wykonywanie makijażu powinno mi zajmować dużo mniej czasu. Rozważałam także makijaż permanentny ust poznań, ale stwierdziłam jednak, ze malowanie ust szminką, nie jest takie kłopotliwe i nie muszę od razu wydawać nie wiadomo ile, na takie fantazje. Lepiej się skupić na brwiach i oczach, bo z nimi mam większy problem. Zaczęłam przeglądać różne salony kosmetyczne w Poznaniu, żeby znaleźć taki, który wykona mi profesjonalny makijaż, ale też nie będzie sobie za to liczyć fortuny. Takie wymagania ciężko było spełnić, ale makijaż permanentny oczu jest tego wart. W końcu umówiłam się na wizytę i nie mogłam się doczekać kiedy zobaczyć efekty. Niestety, nie wszystko wyszło tak dobrze, jak myślałam, ze wyjdzie. Makijaż permanentny oczu wyszedł dobrze, kreski były równe, a całość mi się podobała, ale makijaż permanentny brwi już tak nie wyszedł. Moje brwi wyglądały bardzo sztucznie, dosłownie jak namalowane, a nie naturalnie jak miało być. Moje prawdziwe brwi były niewidoczne i widać było tylko barwnik, jakbym pomalowała się flamastrem.

Mam nadzieję, ze z czasem kolor trochę zejdzie, tak jak mówiła kosmetyczka, bo inaczej będę wyglądać koszmarnie i nie będę się chciała pokazać nikomu na oczy. Miejmy nadzieję, ze będzie dobrze.