Materace na zamówienie prosto od producenta

Uważam, że nie ma większego szczęścia niż duża rodzina. Może dlatego, że sama się w takiej wychowałam. Mam czworo rodzeństwa i podobnie mają moi rodzice. Gdy czegoś potrzebuję, w rodzinie zawsze znajdzie się jakiś specjalista. W prezencie ślubnym dostałam z mężem m.in. piękną drewnianą ramę łoża od wujka stolarza.

Kiedy warto zamówić materac na wymiar?

producent materacy na wymiarPrzepiękne rękodzieło, które w sklepie zakupiłabym pewnie za kilka tysięcy. Niepowtarzalna manufaktura, do której teraz, trzeba było dobrać materac. Jak się okazało kilka dni później, nie można dostać takiego „od ręki”. Łoże miało wymiary niestandardowe i musieliśmy znaleźć producenta, który zrobi nam materac na zamówienie. Jeszcze tego samego dnia, zadzwonił wujek i powiedział, że zapomniał nam przekazać, iż łóżko ma niestandardowe wymiary, ale wie który jest dobry producent materacy na wymiar. Większość jego klientów musiała później szukać akcesoriów na zamówienie, ale też nie przeszkadzało to nikomu. Ludzie odbierają to w ten sposób, że im bardziej „na zamówienie” tym bardziej oryginalnie, personalnie, twórczo. Wuj, więc w ogóle nie podejrzewał, że może być dla mnie materac na wymiar szyty jakąś nowością. Skontaktowałam się z producentem, na którego podał mi namiary i powiedziałam, jaki materac potrzebuję. Usłyszałam, że nie ma żadnego problemu, a z nowym miesiącem materac będzie już gotowy. Podałam jeszcze parę szczegółów i teraz już tylko musiałam czekać. Gdy tak czekałam na nasze zamówienie, faktycznie poczułam, że czekam na coś specjalnie dla mnie. Na coś co będzie dobre dla nas.

A nie dla wszystkich. Pierwszy raz miałam taką możliwość na tę skalę. Oczywiście, że szyłam wcześniej u krawcowej sukienki i to było coś podobnego, ale przecież każdy z ludzi ma różne odczucia. Jednemu podoba się, gdy wpasuje się w szereg, a drugi dąży za wszelką cenę do indywidualizmu. Każde podejście jest dobre.