medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna zachęciła mnie do usunięcia blizny

Wiele lat temu skaleczyłam się szklaną butelką. Na mojej dłoni pojawiła się bardzo brzydka blizna. Była bardzo duża i za wszelką cenę chciałam się jej pozbyć. Niestety nie wiedziałam jak mam to zrobić.

Dzisiejsza medycyna estetyczna potrafi naprawdę dużo zdziałać

medycyna estetycznaPewnego dnia przeglądając różne portale społecznościowe natchnęłam się na usługi, które oferuje pewna klinika w Chełmnie. Ja mieszkałam w Bydgoszczy dlatego odległość nie wydawała się zbyt wielka. Ostatecznie ona oferowała różne rzeczy. Nawet kobiety w ciąży mogły się zapisać do znakomitego prywatnego ginekologa. On wykonywał szczegółowe usg. Moim zdaniem warto było wdać się w specjalną opiekę specjalisty. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu i decydowałam się na coś zupełnie innego. Codziennie dyżury pełnił bardzo dobry chirurg i mogłam się dowiedzieć o wszystkich potrzebnych wymaganiach jakie powinnam spełniać. On również oferował botoks bydgoszcz jednak to mnie nie interesowało. Ostatecznie zapisałam się na zabieg usunięcia blizny. Miałam wielką nadzieję, że się uda. Medycyna estetyczna nie była pewnym rozwiązaniem. Musiałam odłożyć sobie swoje oszczędności. Na szczęście całość odbyła się bardzo szybko i nie czułam żadnego dyskomfortu. Także mój chirurg okazał się nie zwykle skuteczny. Mogłam polecać go innym. Moja blizna zupełnie zniknęła, a ja nie miałam więcej kompleksów. Czułam się w końcu wolna od nie przyjemnych myśli. Prywatna klinika na terenie Chełmna okazała się strzałem w dziesiątkę. Oni obdarowali mnie promocją na kolejne zabiegi. Na szczęście to już nie było potrzebne.

Moja blizna była dla mnie największym powodem do zmartwień. Teraz mogę cieszyć się wspaniałym wyglądem i być atrakcyjną osobą w oczach innych ludzi.