Miękka pościel w wózku

Na pewno zakup wózka dla maluszka jest bardzo ważny, ale istotne jest jeszcze jego wyposażenie. Kupując gondolę, wewnątrz mamy jedynie materacyk, zatem trzeba dokupić odpowiednią pościel, która zapewni właściwy komfort.

Zakup pościeli minky

pościel do wózka dziecięcego minkyDzieci bardzo lubią miękkie materiały jakie przeważnie są w ich ubrankach. Takie same powinny być również w pościeli, ręcznikach czy pieluszkach, z których dziecko korzysta. Przeważnie rodzice kupują maluchowi dwa rodzaje pościeli. Jeden jest wykorzystywany w łóżeczku, a drugi w wózku. Choć mogą wyglądać identycznie, to jednak będą miały in ny rozmiar. Pościel do wózka dziecięcego minky ma długość około stu centymetrów i szerokość pięćdziesięciu centymetrów. Składa się z ona z kołderki i poduszki w kształcie motylka, która idealnie podtrzymuje główkę dziecka w trakcie jazdy. W sprzedaży dostępna jest też pościel w komplecie z rożkiem i kokonem, ale nie są to niezbędne elementy. Wiele sklepów oferuje klientom możliwość skomponowania własnej pościeli, ponieważ mają dostępne różne rodzaje materiałów i szyją ją na zamówienie. Pościel minky pięknie wygląda, jest starannie wykonana i przyjemna w dotyku, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Świetnie się nadaje na prezent, bo na pewno się przyda, dlatego w ciemno można ją kupić. Średnia cena pościeli minky do wózka, to około pięćdziesiąt – sześćdziesiąt złotych. Alternatywą dla niej może być jedynie kocyk z serii minky lub klasyczny bawełniany albo bambusowy.

Pościel minky przeważnie starcza dzieciom już do samego końca korzystania z wózka, choć motylek przydaje się tylko na początki w gondoli. Potem potrzebna jest jedynie kołderka, ale tylko w sezonie zimowym, bo może zastąpić śpiworek i stanowić doskonałe okrycie.