miód manuka sklep internetowy

Miód manuka i yerba mate coraz bardziej popularne

Ostatnimi czasy panuje duży trend na zdrowy styl życia. Coraz więcej osób, zaopatruje się w produkty z sklepów ekologicznych zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Jeszcze do niedawna ludzie praktycznie nie słyszeli o takich produktach jak yerba mate, miód manuka czy błonnik witalny.

Miód manuka – zastąp cukier zdrowym cukrem

miód manuka sklep internetowyDziś natomiast składniki te coraz częściej występują w diecie Polaków. Coraz więcej osób zakupuje naczynka do yerba mate, w których parzą liście ostrokrzewu paragwajskiego. Jest to idealny zamiennik kawy, gdyż yerba mate ma duże właściwości pobudzające, a także poprawia koncentrację, pamięć, a także pokonuje zmęczenie z tym, że nie wypłukuje ona magnezu z organizmu tak jak to robi kawa. Ponad to ma wiele innych pozytywnych dla naszego organizmu właściwości takich jak ochrona układu krwionośnego i serca, poprzez obniżenie złego cholesterolu LDL, poprawienie trawienia poprzez stymulację wydzielania żółci, działa antynowotworowo, antygrzybicznie i antybakteryjnie. Z racji tego, coraz więcej osób zaopatruje się w naczynka do yerba mate, możemy zauważyć wiele osób z tykwami z metalową rurka zakończoną sitkiem. Są to bowiem specjalne zestawy yerba mate. Niestety pomimo wielu pozytywnych cech tego naparu, nie można pominąć faktu, że ma silnie gorzki smak. Oczywiście w sprzedaży możemy dostać różne kompozycję dzięki czemu gorzki smak zostaje nieco załagodzony. Ponad to można temu zaradzić dodając do herbaty miód manuka sklep internetowy, który ma również wiele pozytywnych cech.

 

Między wspomaga on odporność, a także zwiększa liczbę probiotycznych bakterii jelitowych. Poza tym jest bogaty w cenne składniki mineralne i witaminy, dlatego stanowi idealne dopełnienie do kompozycji i bomby zdrowotnej jaką jest yerba mate.