Moja pierwsza kredka do brwi.

Któregoś dnia oglądałam sobie gazetki o modzie, i tam, wszystkie panie miały piękne brwi, takie podkreślone i eleganckie. Zastanawiałam się, w jaki sposób osiągają taki efekt. Czy może to tak naturalnie?

Kredka do brwi na poprawę wyglądu

kredka do brwiZaczęłam zgłębiać tę tajemnicę, i przeszukiwałam różne fora internetowe o modzie. Nawet nie podejrzewałam, że może to być zwykła kredka do brwi, i że potrafi zdziałać takie cuda. Nie mogłam w to uwierzyć, dlatego od razu postanowiłam się o tym przekonać. Znalazłam sklep online z kosmetykami, i zamówiłam kredkę w kolorze ciemnego brązu tak, aby pasowała do mojej oprawy oczu. Nie chciałam wyglądać nienaturalnie. Jak już do mnie przyszła, to w internecie obejrzałam sobie takie tutoriale, w których dziewczyny w filmikach krok po kroku opowiadają, jak należy dokładnie obrysować swoje brwi. Jedyne co do tej pory miałam w swojej kosmetyczce to kredka do oczu, ale pomyślałam, że jakoś sobie poradzę. Okazało się, że one mierzyły odstęp między okiem a brwią, aby ten łuk brwiowy był idealnie zachowany, i żeby wyglądało to możliwie jak najładniej. Trochę to czarna magia dla mnie, ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że faktycznie, moje brwi nabrały takiej głębi, i spojrzenie wyglądało o niebo lepiej. Może nie wyszło mi tak idealnie, jak w filmikach, ale i tak byłam zadowolona. Przydał mi się też puder do twarzy, bo delikatnie obsypałam nim okolice wokół brwi, aby utrwalić ten makijaż, żeby mi się trzymał jak najdłużej. Nie chciałam przecież, aby mi się to rozmazało, przy najdrobniejszym ruchu.

Oko i oprawa oka, to taka nasza wizytówka. Gdy ktoś na nas patrzy, najpierw spojrzy nam przecież w oczy. Dlatego więc oczy są zwierciadłem duszy, i należy dbać o to, by ładnie wyglądały, i czasem pomalować sobie te brwi na przykład.