pompa ciepła

Montaż pompy ciepła przez specjalistów

Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie zamieszkam we własnym domu w XXX. Co prawda nie ja go od podstaw budowałam, ale i tak był dla mnie idealny.

Montaż pompy ciepła najlepiej zlecić specjalistom

pompa ciepłaKupiłam go w stanie surowym, więc było jeszcze wiele do dokańczania. Trzeba było zamontować ogrzewanie, sprzęty łazienkowe, zabudowę kuchenną, i wyposażyć wszelkie wnętrza. Najbardziej martwiłam się jednak o pompy ciepła. Takie rzeczy jak meble czy zabudowy to była drobnostka. Sama mogę wszytko poustawiać, a przy zakupie kuchni montaż miałam gratis. Jednak montaż pompy ciepła Inowrocław to na pewno nie jest coś, co sama byłabym w stanie zrobić, podobnie jak przyłącza elektryczne, czy wodociągowo-kanalizacyjne. Wiedziałam, ze na pewno to jest coś, co muszę zostawić profesjonalistom w tej dziedzinie. Nie wiedziałam jednak ile to zajmie czasu. Myślałam, że będzie to trwał tyle samo co rozkładanie kabli i montaż kontaktów w całym domu. Na szczęście okazało się inaczej. Jako że odwierty pod pompy nie były mi potrzebne to wszystko poszło szybko i sprawnie. Mi to by pewnie zajęło całe wieki. Fachowiec pytał mnie jakie wartości jeśli chodzi o ciepłą wodę i czas ma ustawiać i sam to wszystko załatwiał. To było bardzo wygodne. Sama musiałam potem trochę zmienić grzanie wody, żeby zaczynało się wcześniej, więc wiem ile się namęczyłam, żeby znaleźć odpowiednie przełączniki i wartości.

Na szczęście teraz jak już wszystko jest ustawione to tylko przekręcam wskaźnik, na małym kontrolerze temperatury powietrza i gotowe. Wybór pompy ciepła był bardzo dobry.