monitoring domu bydgoszcz

Multimedialny monitoring domu

Inteligentny dom Fibaro świetnie współgra z naszym systemem alarmowym i monitoringiem. Dzięki zdalnemu i mobilnemu sterowaniu mamy w jednym miejscu dostęp do systemu alarmowego, monitoringu i video-domofonu. Jedną z możliwości jakie daje takie właśnie mobilne czy zdalne sterowanie to kontrolowanie tego co się dzieje w domu będąc poza nim, bez względu na to jak daleko znajduje się posiadacz takiego systemu.

Monitoring domu Bydgoszcz to gwarancja bezpieczeństwa naszego mienia

monitoring domu bydgoszczDom Fibaro umożliwia nam zdalne włączanie i wyłączanie sprzętów, ogrzewania czy też włączyć system symulujący obecność domowników w domu podczas wyjazdu na wakacje. System ostrzega przed niepożądaną aktywnością lub awarią, która może wydarzyć się podczas nieobecności domowników. Ciekawą funkcją jest możliwość odbierania telefonu domowego lub domofonu zdalnie. Dzięki mobilnemu dostępowi możemy sprawdzić co robi niania opiekująca się dzieckiem lub ogrodnik lub małżonka – tak działa monitoring domu Bydgoszcz bardzo polubiła to rozwiązanie, promując Fibaro na targach deweloperskich. Wielokrotnie podkreślano, że bez dostępu do internetu nie ma inteligentnego domu. System jest oparty na domowej sieci połączeń urządzeń systemu, czujników i detektorów oraz domowych urządzeń. Do systemu Fibaro można podłączyć lodówkę, panel poinformuje użytkownika o tym, że kończy się mleko i jajka, i funkcje bardzo ważne szczególnie z rana, można z łóżka włączyć zdalnie ekspres do kawy, który zrobi nam kawę. System sprawdza wszystkie urządzenia elektryczne w domu czy są niepotrzebnie włączone, jeśli trzeba wyłączy żelazko, aby nie spowodowało pożaru. Detektory wykryją także czad, ogień lub zalanie i powiadomi użytkownika o tym i w razie potrzeby odpowiednie służby ratunkowe. Ciekawą opcją jest stacja pogodowa, która ustali odpowiednią temperaturę w domu w zależności od warunków atmosferycznych otwierając okna, spuszczając rolety lub podgrzewając powietrze, dodatkowo jeszcze zadba o ogród podlewając rośliny, kiedy jest sucho i sterując oświetleniem ogrodowym gdy zapada noc.

Dla większego komfortu możemy ustanowić specjalne zdarzenie na powrót do domu, system włączy ogrzewania, zrobi kawę i naleje wody do wanny i puści naszą ulubioną muzykę. Wystarczy, że wcześniej sami to zaprogramujemy, wykorzystując wszelkie informacje, jakie uzyskaliśmy od producenta  – ABM Serwis – monitoring domu Bydgoszcz.