Musiałam zorganizować imprezę integracyjną

Jestem menadżerką dużej korporacji. Ostatnio zatrudniliśmy wielu nowych pracowników. W naszej firmie wyznaje się zasadę, że wszyscy jesteśmy dla siebie najlepszymi kumplami. Żeby to osiągnąć musieliśmy zorganizować imprezę integracyjną dla nowych i starych pracowników. Jako menadżerką zajęłam się jej organizacją. Zależało mi na tym, aby wszyscy czuli się na niej dobrze.

Zalety imprez integracyjnych w Krakowie

integracyjne imprezy dla firm w KrakowieNajpierw musiałam wybrać odpowiednie miejsce. Zdecydowałam, że najlepiej będzie postawić na integracyjne imprezy dla firm w Krakowie. Kraków to duża miejscowość. Większość pracowników pochodziła z tego miasta, a reszta osób, które były spoza miasta miała tutaj łatwy dojazd. Poza tym w okolicy znajdowało się wiele ciekawych „miejscówek”, w których możliwe były takie imprezy. Po krótkim poszukiwaniu, udało mi się znaleźć restaurację, która wynajmowała salę na takie imprezy w niezwykle przystępnych cenach. Zapewniali oni od razu dużą ilość atrakcji, takich jak kręgle, bilard, a także zestaw do karaoke i salę taneczną. Byłam przekonana, że w takich warunkach każdy z pracowników znajdzie coś odpowiednie dla siebie i będzie dobrze się bawił jednocześnie integrując się z innymi osobami z firmy. Zdecydowałam się zarezerwować to miejsce na imprezę integracyjną w wybranym przeze mnie terminie. Udało mi się także zatrudnić wodzireja, który miał porywać wszystkich do zabawy.

Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Impreza bardzo się udała. A na miejscu mogliśmy liczyć nie tylko na wiele atrakcji, ale także pyszne i zdrowe jedzenie, które każdemu przypadło do gustu. Cieszę się, że zorganizowana przeze mnie impreza była taka udana. Również z dojazdem nikt z pracowników nie miał większego problemu, ponieważ miejsce to jest położone blisko centrum Krakowa.